Buduaari Turg tuleb taas. Tule müüma uusi ja vähekasutatud ilu- ja moekaupu!

Buduaari Turg tuleb taas. Tule müüma uusi ja vähekasutatud ilu- ja moekaupu!

September on peagi uksele koputamas ning aeg on mõelda sügis-talvisele garderoobiuuendusele. Su kapid vajavad juurde vaba ruumi ja hing ihkab uusi ja stiilseid, kuid soodsaid moe- ja ilukaupu. Märtsikuus esimest korda toimunud Buduaari turg osutus sedavõrd menukaks, et otsustasime sügisel uue non-stop ostupeo korraldada. Sel korral leiab turg aset vaid Tallinnas 10.-11. septembril.  Kui tahad turule müüma tulla, siis nüüd on õige aeg endale müügilett broneerida, sest ka eelmisel korral pidime paljud soovijad ruuminappuse tõttu ukse taha jätma. Kes ees, see mees! Müüma on oodatud nii firmad kui eraisikud.  Kui soovid rohkem infot müügitingimuste kohta, siis kirjuta mirjam@buduaar.ee

September on peagi uksele koputamas ning aeg on mõelda sügis-talvisele garderoobiuuendusele. Su kapid vajavad juurde vaba ruumi ja hing ihkab uusi ja stiilseid, kuid soodsaid moe- ja ilukaupu.

Märtsikuus esimest korda toimunud Buduaari turg osutus sedavõrd menukaks, et otsustasime sügisel uue non-stop ostupeo korraldada. Sel korral leiab turg aset vaid Tallinnas 10.-11. septembril Rävala pst 4. Turg on avatud reedel kell 14.00-20.00 ja laupäeval kell 10.00-18.00.

Kui tahad turule müüma tulla, siis nüüd on õige aeg endale müügilett broneerida, sest ka eelmisel korral pidime paljud soovijad ruuminappuse tõttu ukse taha jätma. Kes ees, see mees! Müüma on oodatud nii firmad kui eraisikud. 

Kui soovid rohkem infot müügitingimuste kohta, siis kirjuta mirjam@buduaar.ee. Palun lisa ka kindlasti, kas soovid müüma tulla eraisikuna või ettevõttena!