Calvin Kleini uueks näoks sai alaealine modell

7 kommentaari

Calvin Klein on tuntud selle poolest, et on aidanud kaasa sellise tippmodellide karjäärile nagu Kate Moss ja Natalia Vodianova. Kuid just äsja noppis bränd enda uut kevadist kampaaniat esindama värske 17-aastase saksa modelli Toni Garrn'i.

Calvin Klein on tuntud selle poolest, et on aidanud kaasa selliste tippmodellide karjäärile nagu Kate Moss ja Natalia Vodianova. Kuid just äsja noppis bränd enda uut kevadist kampaaniat esindama värske 17-aastase saksa modelli Toni Garrn'i.

Eelmisel aastal vahetas Calvin Klein "oma näo" Natalia Vodianova soomlase Suvi Koponen'i vastu. Suvi poseeris sügis-talvistel kampaaniaplakatitel. Kuid juba semptembris anti Garrnile võimalus alustada ja lõpetada eksklusiivne ja üle maailma kajastatud Calvin Kleini runway show. See andiski tõuke väikeseks modellivahetuseks – Suvi Koponen Toni Garrni vastu.

Paljud uskusid juba enne, et Garrnist saab "uus Natalia". Nüüd, kus uued reklaampildid väljas on, peab tõdema, et oma kohta pole siiski kaotanud ka veel Suvi Koponen. Kuid CK Jeans kampaania on hõivanud verinoor Toni Garrn.

Vaidlused modellivahetuse ümber jätkuvad. Francisco Costa lausus, et Suvi oli Calvin Kleini jaoks ideaalne valik – teda iseloomustasid teravad näojooned, rõhk on pandud puusale, kõhule ja jalgadele. Siiski tõuseb nooruke Garrn kiiresti tipu pole. Juba on tal seljataga koostöö superfotograaf Mario Testinoga, kelle arvates võib tüdrukust uus Claudia Schiffer saada. Modell oli just oma esimesel saksa Vogue'i kaanel, nii et võib öelda, et Garrn tuli modellimaailmasse, et siia ka jääda.

/Liisa Ennuste/