Camilla stiil maksab 12 miljonit krooni aastas

Camilla Parker- Bowles`ist ei saa kunagi printsess Dianat, kuid see ei tähenda, et prints Charles`i armastatud ei võiks olla sama glamuurne ja stiilne. Viimaste aastatega on Camilla muutunud aina stiilsemaks.  Hertsoginna on muutnud nii soengut kui garderoobi, väidevatavalt  kulub tal juustele aastas enam kui 40 000 Inglise naela ning garderoob läheb maksma enam kui 280 000 naela.

Camilla Parker- Bowles`ist ei saa kunagi printsess Dianat, kuid see ei tähenda, et prints Charles`i armastatud ei võiks olla sama glamuurne ja stiilne. Viimaste aastatega on Camilla muutunud aina stiilsemaks.  Hertsoginna on muutnud nii soengut kui garderoobi, väidevatavalt  kulub tal juustele aastas enam kui 40 000 Inglise naela ning garderoob läheb maksma enam kui 280 000 naela. Camilla armastatud kübarad teevad talle aastas lisakulu 13 650 naela. Lisaks valgendab ta hambaid, käib iluprotseduuridel, joogatunnis. Pole kerge olla Inglismaa printsi kaaslanna, kelle eelkäijaks oli imekaunis ja stiilne printsess Diana. 

Sunday Times arvutas välja, et Camilla kulutab aastas enam kui 507 300 naela  ehk üle 12 miljoni eesti krooni. Selle summa sees pole juveele, mida ehk siiski iga aasta massiliselt juurde osta pole vaja. Vaatamata sellele, palju Camilla uus stiili ja glamuur inglastele maksma läheb, tundub, et inglased on ta omaks võtnud ja ei võrdle enam Dianaga. Ka päevalehed kiidavad uut Camillat.

 

/Marie Kekki/ 

Pilt: AOP