Carrie Underwoodi stiiligalerii

Kantrilauljatar Carrie Underwood, kes hiljuti tegi oma näitlejadebüüdi filmis "Soul Surfer", on aastatega oma riietumisstiili muutnud.

 

Kantrilauljatar Carrie Underwood, kes hiljuti tegi oma näitlejadebüüdi filmis “Soul Surfer”, on aastatega oma riietumisstiili muutnud.

Filmi esitlusel kandis Carrie väga naiselikku lillemustrilist kevadkleiti ning hiljem riietus ümber beezi ning kandis musti kõrgeid kingi. Lauljatar rääkis, et tema riietus eraelus ja töötades on täiesti erinev, sest kodus olles ei kanna ta näiteks kunagi kingi. “Ma proovin alati riietuda vastavalt üritusele ning olen kindlasti stiililiselt arenenud, sest mul on nüüd palju rohkem valikuvõimalusi. Enne kandsin seda, mis mul oli või mis sõbrad ja mu õde mulle andsid. Mul on siiani alles mõned mu õe kasutatud asjad, kes on minust kümme aastat vanem.” 

Vastabiellunud Carrie tunneb nüüd ka rohkem survet, kui ta riideid valib. “Ma abiellusin hiljuti ning sellest pole isegi veel aastat möödas. Küll aga mõjutab see seda, mida ma kannan, sest ma ei taha, et inimesed arvaks, et ma olen rase. Näiteks proovin hoiduda lohvakatest riietest, sest siis inimesed alati arvavad, et ma varjan midagi!” Underwood lisab, et elu lava taga on hoopis erinev sellest, mis inimesed arvavad. “Ma pean ennast tavaliseks inimeseks, kellele lihtsalt meeldib esineda. Kui ma olen kodus, olen Carrie, kes kannab dressipükse. Kui ma olen laval, olen Carrie Underwood.”

Vaata rohkem pilte Carriest SIIN!