Cavallil nüüd ka pangakaardid

20 kommentaari
Cavallil nüüd ka pangakaardid

Moegeenius Roberto Cavalli on disaininud Coca-Cola pudeleid, teinud kollektsiooni H&M’ile, kuid nüüd on disainer ette võtnud midagi täiesti uudset. Nimelt selle aasta esimesel märtil laseb Roberto välja erilise Mastercardi liini – Roberto Cavalli nimelised krediitkaardid.

Moegeenius Roberto Cavalli on disaininud Coca-Cola pudeleid, teinud kollektsiooni H&M’ile, kuid nüüd on disainer ette võtnud midagi täiesti uudset. Nimelt selle aasta esimesel märtsil laseb Roberto välja erilise Mastercard liini – Roberto Cavalli nimelised krediitkaardid.

Kaart on loodud stiili, elegantsi ja kvaliteedikummardajatele. Lisaks sellele pakuvad kaardid nende omaikele erilisi teadaandeid moekaupade allahindlustest ning kutseid ka moeshow’dele.

Ka kaardi välimus on luksuslikult ligitõmbav – tumerohelisel ussinahamustri taustal on kuldsed Cavalli embleemid ning loomulikult ka disaineri nimi.

Kuigi sellist kaarti ei saa oma rahakotti torgata paljud, on rõõmu neil, kel selleks võimalus. Milleks ikka kasutada igavaid pangakaarte, kui makseid saab ka sooritada sädeleva Cavalli kaardiga?

/Liisa Ennuste/