Debenhamsis täituvad jõulusoovid!

4 kommentaari
Debenhamsis täituvad jõulusoovid!

Nüüd võid Debenhamsi 1. korruselt leida suure ja uhke punase postkasti – kirjuta sinna häid jõulusoove ja ühe toote nimetus, mida Debenhamsist sooviksid. Lisa oma kirjale kindlasti ka kontaktandmed, sest igal esmaspäeval loositakse välja kolm õnnelikku, kelle soovid rõõmuga täidetakse! Oma jõulusoove saad postitada kuni 24. detsembrini. Debenhamsi kaubamaja asub Rocca al Mare keskuses aadressil Paldiski mnt 102. Liitu ka Debenhamsi Facebooki lehega SIIT

Nüüd võid Debenhamsi 1. korruselt leida suure ja uhke punase postkasti – kirjuta sinna häid jõulusoove ja ühe toote nimetus, mida Debenhamsist sooviksid.

Lisa oma kirjale kindlasti ka kontaktandmed, sest igal esmaspäeval loositakse välja kolm õnnelikku, kelle soovid rõõmuga täidetakse!

Oma jõulusoove saad postitada kuni 24. detsembrini.

Debenhams on Briti juhtiv kaubamaja, kus pannakse suurt rõhku põhilistele kaubakategooriatele: naiste-, meeste- ja lasteriided, kodukaubad, jalatsid, tarvikud, pesu ja kingitused. Debenhams pakub oma klientidele kogu maailmas ainulaadset, erilist ja eksklusiivset valikut, kuhu kuuluvad kaubamaja enda kaubamärgid ning rahvusvahelised kaubamärgid. Ainulaadne segu oma kaubamärkidest, mille hulgas on Designers at Debenhams, eristabki Debenhamsi konkurentidest.

Debenhamsi kaubamaja Tallinnas asub Rocca al Mare keskuses aadressil Paldiski mnt 102. Liitu ka Debenhamsi Facebooki lehega SIIT