Diori jumestuskunstnik Margit Müürisepp: “Selle suve märksõnad on kuldne jume ja kaunid huuled!”

Diori jumestuskunstnik Margit Müürisepp: “Selle suve märksõnad on kuldne jume ja kaunid huuled!”

Kuldne jume

Kes meist ei sooviks olla päevitunud ja kaunilt jumekas? Loomulikult saab seda saavutada päevitades, kuid paljudel tekivad pigmendilaigud ja päikesega liialdamine soodustab ka kortsude teket. Hea jume saab anda nahale ka tooniva päevakreemiga, see ongi parim suvetoode, kiire ja lihtne kasutada. Diori tooniv päevakreem Hydra Life Pro-Youth Skin Tint on tõesti mõnusalt kerge tekstuuriga, hea katvusega ja mõjub loomulikult. Saad ühekorraga hea niisutuse nahale, kauni jume ja vajaliku päikesekaitse. Kes soovib eriti jumekat tulemust, võiks kasutada Diori isepruunistavat kreemi Natural Glow Self-Tanner for face ja sellele lisaks tooniva päevakreemiga jumet rõhutada. Kaunis jume, hea katvus, vajalik kaitse – kõik ühes tootes!

Kaunid huuled

Minu üheks lemmiktooteks sellel suvel on Diori suvemeigi eksklusiivne huulemeigipalett Addicted to Dior, mis sisaldab kaht teineteist täiendavat huuleläiget – üks on läikiva, teine sädeleva tekstuuriga ning neid võib kasutada kas eraldi või omavahel kombineerides. Huulte hoolduseks soovitan suvel kasutada roosiõli sisaldavat huulepalsamit Creme de Rose Smoothing Plumping Lip Balm. Seda võib kanda ka veidi üle oma loomuliku huulekontuuri, see aitab nahka pehmendada ja ära hoida huulte ümbruses tekkivaid kortse. Kui huuled on väga kuivad, siis kanna palsam ööseks paksult huultele ning hommikuks on huuled siidised ja pehmed.

Dior on loonud uued huuleläiked Dior Addict Ultra Gloss, mis tõesti tekitavad huultel 3D-efekti – meie küll ei vaja  selle nägemiseks prille!
Selle huuleläikega näivad küll kõik huuled veatud. Kui sa soovid, et su huuled oleksid lopsakamad ja sillerdaksid rikkalikult, siis see on just õige
toode.
Tänu paljudele särapigmentidele ja paksule, kuid mitte kleepuvale konsistentsile paistavad huuled mitu korda lopsakamad ja väga siledad.
Toode pole mitte ainult näiliselt kaunis, vaid on tunda ka selle hoolitsevat mõju. Hea kosmeetika puhul käivadki ilu ja hooldus alati koos. Toonivalik on väga lai, igale naisele oma. Tõeline pärl naise meigikotis!

Tekst: Margit Müürisepp

Fotod: Margus Johanson

 Meigi tegemisel kasutati järgmisi Diori tooteid: