Ed Hardy värskendas stiili

22 kommentaari

Viimasel ajal tohutult populaarsust kogunud bränd Ed Hardy esitles Los Angelese moenädalal oma uut 2009. aasta kevadsuvist kollektsiooni.

Viimasel ajal tohutult populaarsust kogunud bränd Ed Hardy esitles Los Angelese moenädalal oma uut 2009. aasta kevadsuvist kollektsiooni.

Ed Hardy fännidest täidetud saal ootas disainer Christian Audigieri loodud tätoveerimiskunstist inspireeritud kollektsiooni põnevusega. Teades Audigieri, on tal alati uusi ideid justkui varrukast võtta ja moenäljase publiku ette sööta!

Ei saa öelda, et Ed Hardy bränd juba legend oleks, kuid Christiani lahedaid disaine võib näha kõikjal Los Angelese tänavatel. Eriliselt on populaarsust kogunud kivikestega ehitud dressipluusid. Tema uus kollektsioon, mille disainer musta-valge ruudulise runway peal kõndivate modellide selga sokutas, tekitas publikus veelgi rohkem rõõmu. Kuigi põhinetud oldi siiski tätoveeringutele, oli disainides ka palju uut!

Peamine muutus oli erksate värvide kasutamine ka tätoveeringupiltide tasutal. Riided olid kirjumad ja silmapaistvamad kui varem: erkoranžid, neoonrohelised, karjuvalt kollased ja kärtspunased toonid võidutsesid riietel läbisegi. Riideid oli üksteise peale laotud palju ja aksessuaaridest olid lisatud ka vööd, mütsid ning loomulikult kuulsad ja kaunid Ed Hardy retuusid. Teine muutus oli ka disainides endis – tätoveeringupildid olid saanud mõjutada multifilmidest.

Ed Hardy naistemoes domineerisid erksates toonides plastnokamütsid, põlvedeni tätoveeringutega kaunistatud kummikud ja saapad ning pisikeste mustritega bikiinid. Samuti olid uuteks aksessuaarideks kirjud Ed Hardy kirjadega sallid.

Kui moeshow lõpus päevakangelane Christian Audigier ise lavale astus, ei tahtnud aplaus lõppeda. Legendist võime rääkida tulevikus, kuid tõelisest staarist juba tänapäeval!

/Liisa E/