Eestisse saabunud 5 eksklusiivset kunstiteost kingitakse peokülalistele

Novembri alguses jõudis Eestisse 5 eksklusiivset Möet & Chandoni kuldset kunstiteost, mis on disainitud kuulsa prantsuse disaineri Camille Toupet`poolt, kes on maailmas tuntud läbi ehete ja nahktoodete disainimise sellistele luksusbrändidele nagu Boucheron, Louis Vuitton, Dinh Van, Loewe. Pärlite ja Swarovski kristallidega kaunistatud ning kullatud Midnight Gold pudeliümbrise omanikuks Eestis on võimalik saada ainult ühel õhtul, 21.novembril kell 21.00 lounge`is Deja Vu, mil leiab aset Midnight Goldi glamuurne eriüritus.

Novembri alguses jõudis Eestisse 5 eksklusiivset Möet & Chandoni kuldset kunstiteost, mis on disainitud kuulsa prantsuse disaineri Camille Toupet`poolt, kes on maailmas tuntud läbi ehete ja nahktoodete disainimise sellistele luksusbrändidele nagu Boucheron, Louis Vuitton, Dinh Van, Loewe.

Sellist erilist kuldsest lambanahast pudelit toodeti tehases vaid 1500 tükki, sellest 5 saadeti Eestisse. Pudeliümbris hoiab joogi jahedana ja see sobib igale 75cl Möet &Chandoni pudelile.

Pärlite ning Swarovski kristallidega kaunistatud Midnight Gold pudeliümbrise omanikuks Eestis on võimalik saada 5 õhtul lounge`is Deja Vu, Midnight Goldi glamuurne esimene pidu toimub 21.novembril kell 21.00.
Spetsiaalselt selleks õhtuks lendab Tallinnasse tunnustatud Senegali bongomängija Momar Diop. Kuigi ainulaadse shampanjapudeliga saavad peolt lahkuda üksikud, siis kuldselt glamuurse õhtu osaliseks on võimalus saada kõigil, kes laua broneerivad ja õhtut nautima lähevad. Sel õhtul on ka laua broneerimise hind kuldselt ja glamuurselt soliidne- 2500krooni. Kui sul on huvi sellest erilisest peost osa saada, siis küsi lisa info@dejavu.ee .