Elegante.ee- suurima valikuga pesukaubamaja internetis

Elegante.ee- suurima valikuga pesukaubamaja internetis

Elegante.ee pesukaubamaja esitleb selle sügise uusi moepesukollektsioone pea kõikidelt meil müüdavatelt kaubamärkidelt. Elegante.ee on Eesti suurima valikuga pesukaubamaja internetis. Oleme loodud tänapäevasele naisele, kes hindab mugavust, stiilsust, kvaliteeti ning ilu – seda nii pesutoodetes, kui ka igapäevastes tegemistes. Kuna mõistame, et elu ei keerle üksnes  eriliste hetkede ümber, siis seepärast on lisaks eksklusiivsetele moepesukollektsioonidele ja seksikale ööpesule meie tootevaliku hulgas ka väga suur valik pesutooteid igapäevasemaks kandmiseks. Samuti oleme oma tootevalikul arvestanud naiste vajadustega elu erinevatel etappidel, ning meie valikus on lisaks ka eripesu –  noortele emadele, et ka nemad saaksid end tunda kaunina elu kõige olulisema sündmuse eel ja järel.  

Elegante.ee pesukaubamaja esitleb Sulle selle sügise uusi moepesukollektsioone pea kõikidelt meil müüdavatelt kaubamärkidelt. 

Elegante.ee on Eesti suurima valikuga pesukaubamaja internetis. Oleme loodud tänapäevasele naisele, kes hindab mugavust, stiilsust, kvaliteeti ning ilu – seda nii pesutoodetes kui ka igapäevastes tegemistes. Kuna mõistame, et elu ei keerle üksnes  eriliste hetkede ümber, siis seepärast on lisaks eksklusiivsetele moepesukollektsioonidele ja seksikale ööpesule meie tootevaliku hulgas ka väga suur valik pesutooteid igapäevasemaks kandmiseks. Samuti oleme oma tootevalikul arvestanud naiste vajadustega elu erinevatel etappidel, ning meie valikus on lisaks ka eripesu –  noortele emadele, et ka nemad saaksid end tunda kaunina elu kõige olulisema sündmuse eel ja järel.

Loodame oma suure numbri- ja tootevalikuga rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi soove. Meie tootevalikust leiad rinnahoidjad, korsetid, särgikud, babydollid, püksikud, stringid, tangad, bikiinid, hommikumantlid, imetamisrinnahoidjad, trikood jpm.

Kõiki meie tooteid ühendab kõrge kvaliteet, kaunis disain, parimad materjalid (itaalia, prantsuse, šveits jne.) ning hästiistuvad mudelid.  

Selle sügise trendideks pesumaailmas on vintage stiil, lilla, lilleline,  must, roosa. Meil on heameel tõdeda, et meie tootevalikust leiad endale ka selleks hooajaks moekat  ja trenditeadlikku pesu väga suures numbrivalikus. 

Uue kollektsiooniga on esimesena Sind rõõmustamas Axami, kelle luksuslikud ja kaunid pesukomplektid nautisid positiivset tähelepanu ka selle sügise suurimal pesumessil Pariisis. Luksuslikud pitsid, kaunid disainid, trendikad värvitoonid – kõik see iseloomustab ka uut Axami kollektsiooni. Ja seda hinnaga, mida saad endale lubada. Vaata pilte AXAMI kollektsioonist siit:

Lisaks on sügis-talvist kollektsiooni esitlenud ka Konrad, kelle kollektsioonist leiad samuti palju väga ahvatlevaid ning naiselikkust rõhutavaid pesukomplekte moekates värvitoonides. Vaata pilte siit:

 

Juba järgmisel kuul tulevad esitlemisele uued kollektsioonid, seega oled teretulnud meid külastama, et olla esimene, kes uutest ja kaunitest pesutoodetest teada saab, ning endale elegantse pesukomplekti soetab.

Vaata www.elegante.ee