Ferragamo uudislõhn naistele- F for Fascinating Night

Ferragamo uudislõhn naistele- F for Fascinating Night

Salvatore Ferragamo oli kunstnik, kelle elutööks oli jalanõude täiustamine, ning kelle unikaalse loominguta ei oleks tänapäeva kingamood kindlasti nii mitmekesine ja loominguline. Alustanud tööd kingsepana juba 9- aastaselt, avas ta juba 13-aastaselt oma esimese kingatöökoja.

Salvatore Ferragamo oli kunstnik, kelle elutööks oli jalanõude täiustamine, kelle unikaalse loominguta ei oleks tänapäeva kingamood kindlasti nii mitmekesine ja loominguline. Alustanud tööd kingsepana juba 9-aastaselt, avas ta juba 13-aastaselt oma esimese kingatöökoja.

Suur pühendumus ja andekus viisid noore mehe peagi Ameerika Ühendriikidesse, kus ta valmistas kingi Hollywoodi filmide tarbeks. Ferragamo stiilitunnetus ja käsitöö meisterlikkus aga avaldasid filmistaaridele sedavõrd muljet, et tema käest hakati kingi tellima ka väljaspool võtteplatsi. Peagi rääkisid kõik uskumatult kaunitest ning mugavatest Ferragamo jalanõudest ja Salvatore sai hüüdnimeks Shoemaker of the stars – staaride kingsepp.

Tänase päevani võib imetleda Ferragamo innovaatilisi disainkingi ning kümneid sketše ja patente keskaegses majamuuseumis Palazzo Spini Feronis Firenzes. Samas majas asub ka Ferragamo kontor, kus tänini juhib moemaja tegemisi Ferragamo perekond, kelle kontrolli all valmivad Ferragamo unikaalsed aksessuaarid, kvaliteetsed jalanõud ja eksklusiivsed parfüümid.

Ferragamo uudislõhn naistele F for Fascinating Night on pidulik järg suurepärasele naisteparfüümile F for Fascinating ning glamuurne kaaslane meestelõhnale F by Ferragamo Black. Kõik need parfüümid kannavad endas Ferragamo pärandi ainulaadseid sümboleid – kingakujulised lõhnapudelid ja meisterlikult viimistletud parfüümid kõnelevad ise enda eest. F for Fascinating Night annab noorele, loomulikult ilusa naise õhtu-look`ile täiusliku lihvi.

Särtsakad tipunoodid – mandariini šerbett ja roosa pipar-  ning sulnid südamenoodid traditsioonilse roosi ja jasmiini kooslusena saavad erilise rõhu sensuaalse ning võimuka patšuli ja siidise muskuse kombinatsioonist. Tulemuseks on rafineeritud ja meeldejääv lille-puidu-küpree aroomiga signatuurlõhn.

F for Fascinating Night on pidulik ja intensiivne parfüüm, olles samas oma iseloomult julge, veidi ninakas ja sensuaalne. See on loodud moekale Ferragamo naisele nii õhtuteks linnas kui ka erilisteks puhkudeks. 

F for Fascinating Night parfüümivesi on fantastilise õhtu kõige olulisemaks aksessuaariks.