Galerii: Buduaari lemmikud suvisest Montoni kollektsioonist

17 kommentaari
Galerii: Buduaari lemmikud suvisest Montoni kollektsioonist

Monton on Eesti moerõivaste kaubamärk, mis on populaarne ka välismaal. Eestis leiab Montoni riideid esinduskauplustes ja suuremates kaubamajades  ning kollektsioonid täienevad igal nädalal. Buduaar käis tutvumas suviste Montoni kollektsioonidega ning meie toimetaja Tamara tegi valiku oma lemmikutest. 

Monton on Eesti moerõivaste kaubamärk, mis on populaarne ka välismaal. Eestis leiab Montoni riideid esinduskauplustes ja suuremates kaubamajades  ning kollektsioonid täienevad igal nädalal.

Buduaar käis tutvumas suviste Montoni kollektsioonidega ning meie toimetaja Tamara tegi valiku oma lemmikutest. Tamara leidis rohkelt moekat ja stiilset kaupa Montonist ning valis pildistamiseks iseenda lemmikud. “Montonist leiab alati midagi uut,” ütleb Tamara ja lisab, et Montoni kollektsioonid ei sea piire vanusele ning sobivad ühtlaselt hästi nii 25-aastasele kui 45-sele naisele. “Mulle meeldib ka Montoni praktilisus ja aegumatus,” kommenteerib Buduaari modell ja toimetaja Tamara. “Monton hoiab ühte stiili ja see võimaldab eelmise hooaja mudeleid edukalt kombineerida uue hooaja mudelitega.”

 

Rääkides tänavusest kevad-suvisest kollektsioonist, siis nagu maailma tippdisaineritel, on ka Montoni garderoobi vallutanud värvid ja mustrid. Kollane ja eriti just kahvatukollane on olnud selle kevade signatuurvärv. Suve saabudes on aga kollektsiooni lisandunud rohkelt teisigi värve- kahvatusinine, pehme hall, pastelne roosa, pisut roostekarva punakaspruun ja loomulikult suvlised lillelised prindid ning lisaks traditsioonilistele lillemustritele mõjuvad värskendavalt ka digitaalselt genereeritud lillemustrid. 

Tõeliste trendijärgijatele on naistekollektsioonis laiad maskuliinsed püksid, alt kitsenevad plisseeritud püksid ja kõik püksseelikute versioonid. Klassikutele meeleheaks on saadaval ka suur valik kitsalõikelisi pükse kas eriliste detailide või värvikirevate printidega. Kui asi puudutab seelikuid, on moelavadel mini ja midi pikkusega seelikute üleküllus.  

 

Galeriist leiad meie 10 lemmikkomplekti Montoni kauplusest. Anna oma hääl, milline meeldib sulle kõige rohkem.  

 

Buduaar.ee