Galerii: seksikad Bastioni kokteilkleidid Buduaar Fashion Night’il

Galerii: seksikad Bastioni kokteilkleidid Buduaar Fashion Night’il

Möödunud reedel restoran-lounge’is Number 9 aset leidnud Buduaar Fashion Night’il tutvustati  igale naisele kohustuslikku “väikest musta kleiti”, mis aastalõpu pidudekeerises taas väga tähtsale kohale tõuseb. Kauneid kokteilkleite tutvustas Bastioni moemaja. Kõik moeshow‘s näidatud kleidid on müügil ka Bastioni kauplustes, mis Tallinnas asuvad Viru ja Rocca al Mare keskuses, ning firma esinduspoes Viru tänaval. Moeshow pani kokku Bastioni loovjuht ja modell Kristiina Heinmets-Aigro. Kleite kandsid Bastioni modellid, kelle juuste ja meigi eest kandis hoolt ilusalong Chick. 

Möödunud reedel restoran-lounge’is Number 9 aset leidnud Buduaar Fashion Night’il tutvustati  igale naisele kohustuslikku “väikest musta kleiti”, mis aastalõpu pidudekeerises taas väga tähtsale kohale tõuseb. Kauneid kokteilkleite tutvustas Bastioni moemaja. Kõik moeshow‘s näidatud kleidid on müügil ka Bastioni kauplustes, mis Tallinnas asuvad Viru ja Rocca al Mare keskuses, ning firma esinduspoes Viru tänaval.

Moeshow pani kokku Bastioni loovjuht ja modell Kristiina Heinmets-Aigro. Kleite kandsid Bastioni modellid, kelle juuste ja meigi eest kandis hoolt ilusalong Chick. 

Vaata show pilte ja vali oma väike must lemmik.