Gaultier’ show’s 51-aastane modell

18 kommentaari
Gaultier’ show’s 51-aastane modell

Legendaarne moelooja Jean Paul Gaultier demonstreeris rahvale Pariisis oma hingematvat haute couture kollekstiooni, milles osales ka üllatusmodell. Nimelt oli selleks Inés de la Fressange, 51-aastane kahe lapse ema. Inés ei ole moemaailmale sugugi võõras, sest just tema sõlmis 1980ndatel esimesena eksklusiivlepingu Chaneli moemajaga.

Legendaarne moelooja Jean Paul Gaultier demonstreeris rahvale Pariisis oma hingematvat haute couture kollektsiooni, milles lõi kaasa ka üllatusmodell. Nimelt oli selleks Inés de la Fressange, 51-aastane kahe lapse ema.

Inés ei ole moemaailmale sugugi võõras, sest just tema sõlmis 1980ndatel esimesena eksklusiivlepingu Chaneli moemajaga. Rahvas võttis Inés’i vastu suure aplausiga ning ka Gaultier ütles selgitavalt: “Modellid ei ole vaid 14-aastased tüdrukud. Samuti ei ole ilul barjääre ning Inés lausa õhkab sensuaalsusest.”

Show’d olid vaatamas ka naise 14-aastane tütar ning tema väike õde, kes mainis, et ema olevat enne moeshow’d närveerinud. Inés tunnistas, et nautis taaskord backstage‘il viibimist. Ka Gaultier oli pärast show’d niivõrd ärevil, et jooksis Inés’ile poodiumil lausa järele. Nagu näha ei küsi mood  vanust!

/Liisa Ennuste/