Goldtime ja Winter Chic moedemonstratsioon

Goldtime ja Winter Chic moedemonstratsioon

Möödunud aasta kokkuvõtted peaks justkui tänaseks tehtud olema, kuid kõik, mis seotud eksklusiivse ja ligitõmbava ilumaailmaga, siis siinkohal kipub aeg oma iseloomulikud tunnused ja kulu minetama. Seega, olles kõige nii särava, ahvatleva, kauni lummuses, siis on see andeksantav, et mõningad ülevaated ja kokkuvõtted aasta 2010 kohta veel tegemisel.

Lühidalt kommenteerides – ümbritsetuna ilusatest asjadest ja kaunitest inimestest kaotab aeg maagiliselt oma tavalise rütmi. Oma rolli mängib antud efekti esilekutsumises ka superkiire tempo kaubandussfääris pühade- ja aastalõpuperioodil. Märkamatult on jõudnud kätte jaanuarikuu oma vaikse, rahuliku ja tasakaaluka loomuga. Andes meile võimaluse teha veel viimaseid pilguheite eelmisele aastale ja samas keerutada peas juba visiooniga ideid alanud aastaks.

Meiegi teeme veel väikese tagasivaate möödunule ja kajastame ürituste sarja Famous Vacation, mis on klubiürituste seeria, millega esmakordselt liitus ka Goldtime. Fokuseeritud ilule, stiilile ja moele, kaasates oma ala professionaale (disainerid, juuksurid, jumestajad) sündis teatraliseeritud moedemonstratsioon.

Tänases brändide-, disaini-, stiiliajastul ei kujuta meist keegi ette täiuslikku moemaailma ilma väärikate aksessuaarideta. Ehted, juveelid – võivad olla unikaalsed, delikaatsed, kontrastsed, elegantsed, harmoneeruvad, kuid ennekõike peaks need esteetilised detailid olema kooskõlas kandja isiksuse või siis tema outfit´iga.

Goldtime esitleb 2010. aasta detsembris osaletud moeshow´d Winter Chic. Liikuvad värvi- ja emotsioonipildid Astoria Palace´st. Goldtime ja Famous Vacation pakuvad teile võimaluse nautida glamuurseid Olga Bókova disainerkleite ning võluvalt säravate ehete täiuslikku kooslust. Loodame, et meeldivalt rikkalik vaatepilt erutab teie ilumeeli ning kui see nii peaks juhtuma, siis spontaansed positiivsest emotsioonist kantud ostud on Goldtime juveelikauplustes oodatud ja kõrgelt hinnatud. Oskus tunda siirast rõõmu ja heaolu enese ehtimisest on sajandite vanune traditsioon, mis laetud hea energiaga – nautigem!

Teie Goldtime

http://www.goldtime.ee/