Guerlain`i kevadmeik 2012

Guerlain`i kevadmeik 2012

Guerlain´i  2012. aasta kevadkollektsioonist leiame ülimalt luksusliku disainiga ripsmetuši ja õitest inspireeritud rosettpuudri…

Guerlain´i  2012. aasta kevadkollektsioonist leiame ülimalt  luksusliku disainiga ripsmetuši ja õitest inspireeritud rosettpuudri…

MASCARA NOIR G DE GUERLAIN – revolutsioon ripsmetušimaailmas!

Erakordne kompleksne koostis tagab kaunilt tihedad, pikad, kaardus ja lisaks hooldatud ripsmed:

–    Uudsed sügavmustad värvipigmendid on kaetud eriliste kristallosakestega, mis suurendusklaasi põhimõttel muudavad tooni eriti sügavaks ja intensiivseks ning annavad ripsmetele tõelise 3D efekti.
–    Püsiva ja pudenemiskindla värvitulemuse tagab eriline polümeerkaitsekiht, mis ripsmed katab.
–    Koostises sisalduv Artemia Salina ekstrakt elustab rakkude elutegevust ripsmejuurel ning aitab niimoodi ripsmeid tugevdada ja tihendada.
–    Ripsmetušihari on väga paindlik ning seetõttu mugav kasutada, iga üksik ripsmekarv saab värviga üleni kaetud.
–    Disaini poole pealt pole Noir G de Guerlain’ile võrdset! Inspireeritud omakorda huulepulgast Rouge G de Guerlain, on üliluksuslik disain mugandatud ripsmetuši vutlariks ning tulemuseks on musta lakkpinna ja panoraampeegliga ilutoode, mis kuulub õigusega tõelisse disainimaailma, pakkudes silmarõõmu igale kasutajale.
Vutlar on loodud niimoodi, et seda on võimalik hiljem uue sisuga täita (täited on müügil eraldi).
–    Ja loomulikult, Guerlain’il, nagu tõelisele parfümeerile kohane, ei puudu ka ripsmetuši jaoks loodud hõrk parfüüm, et nauding kunstiteosest oleks täiuslik! Hoolega valitud lõhnanootide hulgast leiame pehme nüansiga virsiku, värskeid rohelisi noote, õrna roosi ning valget muskust.
NOIR G DE GUERLAIN polegi ripsmetušš… see on justkui hinnaline kunstiteos, nauding kõikidele meeltele!

Hind: 49,82€
Refill hind: 26,5€
 
METEORITES CRUEL GARDENIA
Valguspuuder

Lähenev kevad toob meelde kaunid lilleõied …
Õitest inspireerituna leiamegi Guerlaini kevadkollektsioonist imekauni rosettpuudri,
gardeeniaõiekujulise Météorites Cruel Gardenia Powder.
Imeõhukese valgustpeegeldava koostisega puuder katab näo kaunilt valgusküllase, kuid õrna säralooriga. Puudrit võib kasutada üle kogu näo või modulleerimiseks põskedel ja kulmukaare all. (Puuder on valikus vaid sel kevadel.)

Hind: 58,3€