GUERLAIN Terracotta – päike ja kuld puudritoosis

GUERLAIN Terracotta – päike ja kuld puudritoosis

 

 

Terracotta – päike ja kuld puudritoosis 

Päikesevalguse ja kullahelkide segunemine toob esile kauni päevitunud jume – see on uus peatükk tuntud ilufirma Guerlain Terracotta päikesemeigisarja ajaloos.

Värvipalett on soojades toonides, alustades maalähedastest pruunikatest ja ookrikollastest ning lõpetades kuldselt säravate liivatoonidega. 

Tänavuse kollektsiooni staartooteks on Terracotta 4 Seasons Tailor-Made Bronzing Powder with Pure Gold SPF 10, ainulaadne päikesepuuder, mille koostises on esmakordselt kasutatud puhta kulla pigmente, mis panevad naha kaunilt kumama, kuid ei muuda seda liigselt sädelevaks. Aastaringseks kasutamiseks mõeldud puuder annab värske ja terve jume, tulemus on loomulik ja matt. Toone soovile vastavalt omavahel segades ja sobitades on võimalik jumestust modelleerida ning saavutada igal aastaajal sobiv tulemus. 

Suvel võid segada pintsliga omavahel kõik toonid ja kanda üle kogu näo. Kõrgemate kohtade (põsesarnad, lõug, otsmik) rõhutamiseks kasuta kahe tumedama tooni segu. Tulemus on pilkupüüdev ja sensuaalne.

Kevadel ja sügisel sega toonid omavahel, jumesta kogu nägu ning rõhuta kõrgemaid kohti toonidega 2 ja 3 (paleti parempoolne ülemine ja alumine). Tulemus on värske ja elav. Talvel kasuta kaht ülemist heledamat tooni kõrgemate näoosade rõhutamiseks, et muuta väsinud jume terveks ja klaariks. Valikus on kaks värviharmooniat: 01 Blondes ja 02 Brunettes. 

Sarja kuuluvad veel:  

Terracotta Touch Glow-Enhancing Perfector with Pure Gold on sarja esimene valguspliiats spetsiaalselt päevitunud jumele, mis aitab peita kortsukesi ja tumedaid varje silmade all ning varjab naha ebatäiused. 

Terracotta Teint d ´ Ailleurs Sun-kissed Tinted Moisturizer SPF 10 niisutav nahatoonija sisaldab päevitamist soodustavat ainekompleksi, mis kiirendab ühtlase päevituse tekkimist ning pikendab selle püsimist. See sisaldab Guerlaini eksklusiivset Tan Booster kompleksi, nn päikesemagnetit, mille UV sensorid stimuleerivad melaniini tootmist, püüdes kinni iga päikesekiire isegi talveperioodil! 

Terracotta Gloss Moisturising Sun Shimmer Gloss SPF 15 kreemja tekstuuriga huuleläige sisaldab huuli toitvat ja taastavat Marula õli, pärlmutterosakesi, oksüdatsioonivastast kompleksi ja päikesekaitsefiltreid (SPF 15). Säravad värvitoonid toovad suurepäraselt esile päevitunud jume. 

Terracotta Fard Metal Eye Shadow & Liner lauvärvipliiats ja lainer ühes katab kergelt ja õhuliselt ning tänu koostises sisalduvatele pärliosakestele annab laugudele metalse sädeluse.