GUESS avab Kristiine Keskuses uue poe

GUESS avab Kristiine Keskuses uue poe

Ameerika tuntud elustiili kaubamärk GUESS, kes sel kevadel tähistas ülemaailmselt oma 30. aastapäeva, avab neljapäeval, 16. augustil oma järjekorras 6. eksklusiivse esinduskaupluse Eestis. Kristiine Keskuse teisel korrusel 121 ruutmeetri suurusel kaubanduspinnal avatakse esmakordselt Eestis kõige uuema kontseptsiooniga glamuurne GUESS Accessories esinduskauplus. 

Ameerika tuntud elustiili kaubamärk GUESS tähistas sel kevadel ülemaailmselt oma 30. aastapäeva ning avab nüüd neljapäeval, 16. augustil oma järjekorras 6. eksklusiivse esinduskaupluse Eestis. Kristiine Keskuse teisel korrusel 121 ruutmeetri suurusel kaubanduspinnal avatakse esmakordselt Eestis kõige uuema kontseptsiooniga glamuurne GUESS Accessories esinduskauplus. 

Uues GUESS ACC esinduspoes müüakse erandlikult vaid naiste ja meeste aksessuaare, näiteks kvaliteetsed käekotid, õlakotid, jalanõud, ehted, päikeseprillid, sallid, kindad ning palju muud. Samuti tutvustab GUESS uues kaupluses oma eksklusiivset täisnahast GC kollektsiooni, mis on suunatud naisele, kes hindab kõrgglamuuri.

Koos uue kauplusega on Baltikumis üldse kokku 11 GUESS kaubamärgi esinduskauplust ning Kristiine Keskuses avatav uus GUESS Accessories esinduspood on alles kolmas omasugune Baltikumis, millel on täiesti uus kontseptsioon.

GUESS ACC esinduspoe avamisel 16. augustil kell 18.00 esineb Birgit Õigemeel ning esimesi külalisi ootab kingitus GUESS kaubamärgilt.

GUESS alustas USA-s 1981. aastal teksabrändina ja on tänaseks kasvanud väga edukaks globaalseks elustiili kaubamärgiks, tootes peale naiste- ja meestemoe ka rõivaid lastele ja suures valikus erinevaid aksessuaare. 2012. aprilli andmetel on GUESS kaubamärgil kokku 1595 esinduskauplust 90 erinevas riigis üle maailma. Viimase, 2011. majandusaasta lõpuks oli ettevõtte käive 2,7 miljardit USA dollarit. Kaubamärgi GUESS lõid 1981. aastal USA-s vennad Paul ja Maurice Marciano.

 

Buduaar.ee