Hedi Slimane – disainerist fotograafiks

7 kommentaari

Hedi Slimane liitus just Art + Commerce agentuuriga, mis esindab fotograafe, stiliste, juuksestiliste ja jumestuskunstnikke.

Hedi Slimane liitus just Art + Commerce agentuuriga, mis esindab fotograafe, stiliste, juuksestiliste ja jumestuskunstnikke.

Uudis on moemaailmas jahmatav just selle poolest, et mees on oma ametilt olnud Diori disainer ning taoline karjäärivahetus on midagi ootamatut. Niisiis nüüdsest peale keskendub eks-disainer rohkem fotograafiale ja disainimine jääb mingiks ajaks unustuste hõlma.

Dior Homme eks-disainer on jõudnud pildistada juba mitmeid shoote ajakirjadele nagu prantsuse Vogue, VMan ja Purple ning lasknud välja üheksa raamatut, millest üks räägib hoopis Londoni muusikast läbi Pete Doherty silmade. Riiete disainimine tundub küll palju ohutum, kui Pete’i järele luuramine ja intervjueerimine, kuid eks igale ühele oma! Nii multitalendikas mees on lausunud kollasele pressile saladuskatte all, et naaseb varsti jälle disainimaailma ning teeb enda brändi. Moemaailma tegelased on arvanud, et tegu on vaid väikese narrimisega, kuna Hedi on viimasel ajal disaininud kõiki asju peale riiete. Siiski jääme huviga ootama, mida tal pakkuda on!

Hedi Slimane kodulehelt saab lugeda rohkem infot ja vaadata ka tema fantastilist fototööd. Huvitavat intervjuud geeniusega, aegadest kui ta veel Diori disainer oli, saab vaadata ja kuulata SIIT.

Uudise pilt on üks Hedi tehtud fotodest VMan’i jaoks.

 

/Liisa E/