Hollywoodi staaride kauni jume saladus

29 kommentaari
Hollywoodi staaride kauni jume saladus

Kes meist ei sooviks sellist jumet endale, nagu seda on maailma kuulsatel Hollywoodi staaridel. Kuidas õnnestub neil alati nii hea välja näha supper ilusa jumega? Loomulikult ei lase nemad oma nahal kiiresti vananeda solaariumi, ega päikese toimel. Ilusa jume saladu on hästi valitud spraypäevitus!

Kes meist ei sooviks sellist jumet endale, nagu seda on maailmakuulsatel Hollywoodi staaridel? Kuidas õnnestub neil alati nii hea välja näha superilusa jumega? Loomulikult ei lase nemad oma nahal kiiresti vananeda solaariumi ega päikese toimel. Ilusa jume saladus on hästi valitud spraypäevitus!

Mis on spraypäevitus ?
Spraypäevitus on uduvihmana kehale piserdatav päevitus. Seansil kasutatakse spetsiaalset kompressorit, mille abil kaetakse kliendi keha ühtlaselt päevitusvedelikuga, mille peamiseks toimeaineks on suhkruderivaat DHA, mida sisaldavad ka isepruunistuvad kreemid. Spraylahuses kasutatav toimeaine on nahale täiesti ohutu ja seega võib spraypäevitust teha nii tihti kui soovid.

Miks peaks valima spraypäevituse?
Spraypäevituse populaarsus on kogu maailmas tõusnud, sest inimesed on teadlikud UV-kiirte kahjulikust toimest. Lihtsalt ja mugavalt on 10 minutiga võimalik saada kaunis jume ilma UV-kiirguseta ja nahka kahjustamata. Päevituse saamiseks ei ole enam vaja päikest, solaariumi ega isepäevitavaid kreeme, mis jäävad nahale ebaühtlaselt. Kaunis jume täiesti tervislikult – spraypäevitusega. Eriti populaarne on see näiteks enne pidustusi, lahtise kleidiga tahab ju iga naine hea välja näha. Samuti reisile minnes, kus peaks ihu paljastama aga jume on põhjamaiselt valge. On ka inimesi, kes lihtsalt tahavad aastaringselt kaunid ning jumekad välja näha. Neile, kes ei tohigi päevitada, on see ainuke viis ühtlaselt pruuniks saada. Kuna spraypäevitus tekib vaid naha pindmises kihis, ei võimenda ka see pigmendilaikude teket ega tedretäppide ilmumist, vaid hoopis ühtlustab jumet.

Miks just Urban Tan?
Urban Tan on kuum bränd Inglismaalt. See on kõrgelt hinnatud ka kohalikes naisteajakirjades. Urban Tan´i kasutavad spordi-, muusika- ja TV kuulsused. Samuti teeb Urban Tan koostööd teleprojektiga “Dancing on Ice”. Urban Tan jääb  loomulik ega kulu laiguliseks. Urban Tan ei sisalda Parabeeni (propüülparabeen, ethylparabeen, metüülparabeen jne) – säilitusainet, mis on laialt kasutuses kosmeetikatööstuses ja  võib tekitada allergiat.

Mida peaks teadma enne spraypäevituse tegemist?
Enne seanssi käi duši all ja kasuta kehakoorijat (õlivaba). Nahk peab olema täiesti puhas, kreemi- ja deodorandivaba – tulemus jääb ühtlane ja kaunis vaid täiesti puhtal nahal. Kui soovid raseerida või epileerida, tee seda päev enne seanssi. Seansile tulles on soovitav kanda avaramaid riideid. Kui sa tead, et oled tundliku nahaga, või on isepruunistavad kreemid tekitanud allergiat, on soovitav teha allergiatest 24 tundi enne protseduuri väiksemal nahapiirkonnal, näiteks käe siseküljel.
Valida saab mitme tooni vahel, kuid liiga tume jume jääb võlts ja kipub tegema inimese visuaalselt vanemaks. Loomulikult kaunis jume aga annab nahale terve ja puhanud välimuse, paneb silmad ja hambad särama. Ning tuttavad küsivad, kas oled just puhkuselt tulnud…

Kus saab teha Urban Tan spraypäevitust?
Urban Tan`i spraypäevitust  saab teha Meribella Ilusalongis.
Vabaõhumuuseumi tee 22
13516, Tallinn

http://www.meribella.ee/