Hullumeelsed allahindlused moemaailmas

Rasketel aegadel kui inimesed eriti lõbuoste ei soorita, peavad kaubamajad ostjaid eriliste võtetega kohale kutsuma. Nimelt on allahindlused luksuskaupade pealt suuremad kui kunagi varem.

Rasketel aegadel kui inimesed eriti lõbuoste ei soorita, peavad kaubamajad ostjaid eriliste võtetega kohale meelitama. Nimelt on allahindlused luksuskaupade pealt suuremad kui kunagi varem.

Paljud šopahoolikud said sel nädalavahetusel üksteise võidu rallida USAs, Loehmann’i kaubanduskeskuses, kus allahindlused olid lausa 80% piires. Kingafännid võisid hulluda, kui Barney’s kingalaadung kaubamaja aksessuaariosakonda laekus. Nimelt jõudsid sinna müügile ka Prada, Christian Louboutin’i ja Manolo Blahniku fantastilised kingad ja mis kõige üllatavam – imeväikeste hindadega. Sama kehtis ka Miu Miu, Jil Sander’i ja Costume National’i jalavarjude kohta.

Kui konkreetseid näiteid hindadest tuua, siis Lanvin’i kingapaar maksis 1990 krooni ja Marc Jacobsi saapad 1570 krooni. Sellised hinnad taoliste luksusbrändide kohta on lausa uskumatud.

Just nüüd ja praegu on õige hetk otsida suurimaid allahindlusi just luksuskaupu müüvatest netipoodidest!

Aga mida lahedat ja ülisoodsat oled Sina selleaastase talveallahindluse ajal soetanud?

 

Liisa Ennuste

Buduaar.ee