I.L.U on nüüd ka Rocca al Mares

I.L.U on nüüd ka Rocca al Mares

Rocca al Mare keskuses avati Tallinna esimese I.L.U. pood, mis on ligi 500-ruutmeetrise kogupinnaga keti suurim kauplus. Poodi investeeriti üle 6 miljoni krooni.  

Rocca al Mare keskuses avati Tallinna esimene I.L.U. pood, mis on ligi 500-ruutmeetrise kogupinnaga keti suurim kauplus. Poodi investeeriti üle 6 miljoni krooni.

 „Rocca al Mares avatud I.L.U. kauplus on iluketi lipulaev ning keti teiste kauplustega võrreldes oluliselt laiema kaubavalikuga,“ rääkis TKM Beauty Eesti juhatuse liige Lea Endrikson. „Poes on väljas tuhandeid tooteid enam kui 150-lt erinevalt kaubamärgilt. Müügipinnal tegutseb ka kolm professionaalset ilustuudiot.“

Lea Endriksoni sõnul on tarbijate soovid muutunud varasemast palju nõudlikumaks ja enam otsitakse millegi poolest erilisi tooteid. „Just seetõttu on I.L.U. kauplustes paigutatud kaup kasutusotstarbe ehk teemade järgi. Nii on erinevate brändide valikut mugav omavahel võrrelda ja sealsamas asjatundlikult konsultandilt nõu küsida,“ sõnas Endrikson. „Sisekujunduse ja valgustuse toel on kõik teemad hästi eristatavad, näiteks äratavad tumedal taustal enam tähelepanu meeste- ning spa- ja loodustooted.“

Endrikson lisas, et keti teistes kauplustes on kliendid eriti hästi vastu võtnud teenuseid. Ka Rocca al Mare poes saavad meie külastajad küünestuudios, juuksuris ja ilustuudios iluhoolitsusi nautida. Esindatud on profiteenusena kaubamärgid Gatineau, Darphin, Alessandro, Opi jt.

Poes on müügil palju maailmanimega, aga ka populaarseid kohalikke kaubamärke. Teiste hulgas on müügil 15 kaubamärki, mida saab osta ainult I.L.U. kauplustest. Üks neist on ka I.L.U. nime kandvad private label tooted – pintslid, kammid ja meigivahendid.

Lea Endriksoni sõnul on spetsiaalselt Rocca al Mare kaupluse avamiseks kohale tellitud ka uus, rikkaliku värvivalikuga, täiesti eriliste toodetega meigibränd Too Faced. „Rocca al Mare poe avamisel toimub ka Too Faced Eesti esmaesitlus. Tegemist on populaarse USA kaubamärgiga, mida kasutavad üle maalima tuntud Hollywoodi staarid. Staaride nimedest on inspireeritud ka paljude toodete nimetused,“ rääkis Endrikson. Tema sõnul oleks raske tooteid iseloomustada – tuleb kindlasti ise vaadata ja järele proovida.

 

I.L.U. kauplused asuvad Pärnu Keskuses ja Tartu Lõunakeskuses. Järgmine kauplus plaanitakse avada 2010. aastal Tallinnas Kristiine keskuses.