Ihaldusväärne, glamuurne ja jõuline – nagu tänapäeva jumalanna

Ihaldusväärne, glamuurne ja jõuline – nagu tänapäeva jumalanna

Naomi uus parfüüm NAOMI CAMPBELL QUEEN OF GOLD on inspireeriv kingitus naistele, kes soovivad olla ihaldusväärsed, glamuursed ja jõulised nagu tänapäeva jumalanna. 

Naomi uus parfüüm NAOMI CAMPBELL QUEEN OF GOLD on inspireeriv kingitus naistele, kes soovivad olla ihaldusväärsed, glamuursed ja jõulised nagu tänapäeva jumalanna. 

Queen of Gold on täiesti omalaadne ning midagi taolist pole te varem kogenud. Vallandage oma sisemise kuninganna jõulisus ja võimukus! Jätkub teil selleks julgust? Kõigest üks vajutus dosaatorile ning te tajute päikese kuldset puudutust. Ümbritsege end kuldkollase mahlaka pirni, eksootilise freesia ning õrnalt tajutava kuldse vanilli nootidega ning laske maagial end kaasa viia. Sulgege silmad ja tunnetage luksust enda ümber – te olete helendav jumalanna, te olete kuninganna – täpselt nagu Naomi. Sel suvel hellitage end Naomi luksusliku uue parfüümiga – see salarelv võimaldab teil tunda end kauni ja glamuursena. Laske end kaasa viia ning te muutute ihaldusväärseks ja jumaldatuks – teist saab kuldne jumalanna.

PARFÜÜM
Idamaiste, puiduste ja puuviljaste parfüümide perekonda kuuluv Queen of Gold on lausa hüpnotiseeriv ning sädelevast tipust kuni luksusliku põhjani hoovab sellest meelaste akordide ja eksootiliselt lopsakate nootide  külluslikkust.

Tipunoot: Parfüüm avaneb kuldselt mahlaka pirni ja eksootiliselt väreleva granadilli meelikõditavate tipunootidega. Erutava koosluse muudab veelgi täiuslikumaks mahe, kuid sõltuvusttekitavalt elegantne mustsõstrakreemi akord.

Südamenoot: Parfüümi ahvatleva ja hõõguva südame joovastav õitebukett koosneb tähtjasmiini ergutavate akordidega rikastatud hinnalistest ning sensuaalsetest punase roosi kroonlehtedest, mida ümbritseb kuningliku naiselikkuse sümbolina tuntud majesteetlik kuldne freesia. 

Põhjanoot: Parfüümi õiteküllane süda sulandub delikaatselt soojadesse ning püsivatesse alltoonidesse. Kuldse vanilli muskuselise sensuaalsusega ümbritsetud sandlipuu hinnalised signatuurnoodid sulavad ühte rikkaliku ja joovastava musta šokolaadiga ning loovad seeläbi kuldse aura ja vastupandamatult hüpnotiseeriva järelaroomi… Queen of Gold lummab ja vallutab… ikka ja jälle!

Kui soovid võita luksuslikke auhindu siis võta osa kullasärasest mängust SIIT

Leia omale tootevalikust sobivaim!
15 ml 17,00 
30 ml 25,50 
50 ml 34,50 
Ihupiim 150 ml 9,50 
Deodorant natural 75 ml 12,50