Jäta hüvasti tselluliidiga. Lirene tselluliidivastase programmi kampaania!

Jäta hüvasti tselluliidiga. Lirene tselluliidivastase programmi kampaania!

Naised teavad selliseid sõnu nagu “tselluliit” ja “apelsinikoorenahk” liigagi hästi. Nüüd on uue tõhusa Lirene tselluliidivastase programmiga võimalik kiirelt ja taskukohase hinnaga vabaneda sellest iluveast. Kogu septembrikuu jooksul on võimalik kõikidest hästivarustatud kauplustest endale soetada Lirene tooteid kampaania raames: Ostes kaks Lirene toodet saad kingituseks Lirene tselluliidivastase palsami väärtusega 5,70 €.

Naised teavad selliseid sõnu nagu “tselluliit” ja “apelsinikoorenahk” liigagi hästi. Nüüd on uue tõhusa Lirene tselluliidivastase programmiga võimalik kiirelt ja taskukohase hinnaga vabaneda sellest iluveast. 

Kogu septembrikuu jooksul on võimalik kõikidest hästivarustatud kauplustest endale soetada Lirene tooteid kampaania raames: Ostes kaks Lirene toodet saad kingituseks Lirene tselluliidivastase palsami väärtusega 5,70 €.

Tallinna ja Tartu Kaubamajas laieneb kampaania kuni 9. oktoobrini. Lisaks Tallinna ja Tartu Kaubamajale on Lirene kampaania järgmistes ostukohtades: Keila Rõõmu kaubamaja, Haapsalu, Viljandi, Türi, Põlva, Võru ja Saaremaa kaubamaja, Paide  Kaubakeskus, Hiiu Konsum, Jõgeva Kaubahall, Antsla kauplus, Pakler, Mustvee tööstuskauplus, Kanepi kauplus AID&KODO, Võru Turu kosmeetikakauplus ning ilutoodete veebipood www.mylook.ee.

Lirene

Lirene on Eestisse uudisena müügile saabunud Dr Irena Eris Cosmetic Laboratories naistele suunatud nahahooldusportfelli sooduskaubamärk.
Lirene tooted on efektiivsed ning eriti mõnusad nahale kandmisel. Dr. Irena Eris’e Kosmeetilised Laboratooriumid on dünaamiline kosmeetikafirma, mis on kuulsust koguv kaubamärk Poolas ja kogu maailmas. Kogu dr. Irena Eris’e ettevõtte kosmeetika põhineb firma enda originaalretseptidel, mida testitakse regulaarselt kõikides nende loomisprotsessi faasides. Tooteid iseloomustab kõrge kvaliteet, innovatiivsus, efektiivsus, ka ohutus kasutamisel, olles kaasanud uuemaid globaalseid trende.

Tselluliit pole ainult ülekaaluliste mure. Mis põhjustab tselluliiti? 
Selgitab: Lirene Teaduslaboratooriumi Direktor Karolina Bazela, PhD

Niinimetatud “apelsinikoorenahk”, mida me nii väga vihkame, on kõhu- ja vaagnapiirkonnas ning reitel lohukeste ja mügarikena avalduv naha ainevahetushäire. Tselluliidi kindlad tekkepõhjused pole siiski teada. Võtmefaktoriteks on kehv vere mikroringe, häiritud ainevahetus ja hormoonide tasakaalutus, mis võib põhjustada muutusi sidekoe ja nahaaluse rasvkoe struktuuris ning funktsioonides. Arvatakse, et tselluliiti põhjustavad naistele omased  biokeemilised omadused ja reie ning tuhara nahaaluse koe struktuur. Nendes kehapiirkondades juhivad rasvarakkude spetsiifilisi omadusi naissuguhormoonid. Naistel on reite ja tuharate nahaalune rasvkude tihedam kui meestel. Kogunenud rasvarakud tungivad naha alumistesse kihtidesse ja fibroossed kiud, mis peaksid nahka toestama, hakkavad kogunema valesti paigutatud rasva ümber. Moodustuvad sõlmelised tselluliidimuhud. 
 
 
Lirene uus täiuslik ja tõhus tselluliidivastane  programm
Lirene tõttab appi oma “Keha Tselluliidivastase Programmiga”. Tegemist on täiusliku tselluliidivastane kosmeetikasarjaga, mis  muudab apelsinikoorenaha vastu võitlemise efektiivsemaks.

Lirene Tselluliidivastane Programm: