Jay-Z avas luksusliku klubi

Vahetult enne aastavahetusemöllu toimus veel üks suursündmus. Teada-tuntud räppartist Jay-Z avas Las Vegases klubi nimega 40/40.

Tegemist on juba kolmanda klubiga, mille omanik Jay-Z on. Tema klubiseeria kaks esimest esindajat on 40/40 klubi New Yorgis ja Atlantic City's. Tegemist on tegelikult rohkem spordibaari või lounge'ga. Uusimat 40/40 klubi ehib seest 85 plasmateleviisorit, 5 baari, pakkudes kõrgema klassi veine ja nahkdiivanid spordi nautimiseks. Loomulikult ei tohi mainimata jätta ka luksuslikku õhtusöögiala ning viite VIP-ruumi. Seda enam, klubi põrandad on ehitud plaatinum- ning kulddetailidega.

Seoses klubi avamisega toimus ka üks teine suursündmus – peeti James LeBron'i 23ndat sünnipäeva. Külalisi leidus alates Beyonce'st Ne-Yo ja Beanie Sigel'ini. Jay-Z isiklikult andis mikrofoni teel edasi sünnipäevaõnnitlused ning ekraanidel oli võimalik jälgida James LeBron'i karjääri kõrghetki.

Luksuslikul spordibaaril on menüüs ka legendaarsed 40/40 burgerid, kanatiivad jne.

Jay-Z valis linnaks Las Vegase väga loogilisel põhjusel: tegemist on maailma meelelahutuspealinnaga. Klubiketi lipulaevaks on New Yorgi baar, mis avati juba 2003ndal aastal. Spordibaarist on kujunenud mainekaim NY baar, kus võib tihti kohata mailmakuulsaid sportlasi ja tähti.

Klubi avamisest võib pilte näha SIIT.

/Liisa Ennuste/