Jõulude ajal teeb südame soojaks eriline kaisumõmmik

Tere tulemast Karuvabrikusse! Karuvabriku toodeteks on pehmed mänguasjad, millede valmistamisel saab laps ise osaleda. Karuvabriku poolt on olemas kõik vajalik pehme mänguasja valmistamiseks, alates täitematerjalist ja häälemoodulist kuni sünnitunnistuse ning hällini välja. See on tõeliselt hea kingitus jõuludeks.  

Tere tulemast Karuvabrikusse!

Karuvabriku toodeteks on pehmed mänguasjad, millede valmistamisel saab laps ise osaleda. Karuvabriku poolt on olemas kõik vajalik pehme mänguasja valmistamiseks, alates täitematerjalist ja häälemoodulist kuni sünnitunnistuse ning hällini välja. See on tõeliselt hea kingitus jõuludeks. 

Karuvabrik pakub lastele ainulaadse võimaluse loovusvõime arendamiseks ja kasutamiseks.

Kaisumõmmikud on vahvad pehmed tegelased, mille valmistamisel saab laps ise osaleda, valides kõigepealt oma kaisumõmmi välimuse, kas siis karu, koera, põdra või nuku ja meelepärase häälemooduli. Häälemoodulid on mõeldud mänguasjade käppadesse panemiseks, millele vajutades hakkab mängima muusika. Kaisumõmmikute valmistamine on meeldiv ning lõbus tegevus nii lapsele, kui ka lapsevanemale. Mänguasjade täitmine on lõbus tegevus, milles laps saab osaleda, see on väga õpetlik ja kasvatuslik. Läbi valmistamisprotsessi oskab juba laps hinnata kõrgemalt asju, mille ta on ise valmistanud ja läbi sellise tegevuse õpib laps oma asju hoidma ja hindama. Mõmmikule pannakse veel täitmise käigus kõhtu soovitäheke, kuhu laps sosistab oma soovi hoiule. Laps, kes on mänguasja valmis teinud, saab ka hiljem ära täita sünnitunnistuse, mis käib kaisumõmmikuga kaasas.

See äratab lapses suuremat hoolivustunnet ning ka vastutustunnet, kuna ta mõtleb kaisumõmmikule nime, kaalub ja mõõdab ta ära ning lisab ka veel enda nime sünnitunnistusele. Lapsel tekib tunne, et see on päris tema oma ja ta osutab erilist tähelepanu oma uuele mänguasjale. Peale sellist tegevust tuleks kaisumõmmik puhkama panna kaasasolevale hällile, mis leiab lapse toas kindlasti erilise koha.

Karuvabrikus olevate tegelaste valik on küllaltki suur. Lisaks meie tuntumatele soovikarukestele pakume me veel koeri, nukke ning hiljuti liitus meie toreda seltskonnaga üks armas põder.               

Karuvabrikus on veel võimalik neid kaisumõmmikuid täita meie uue leierkastiga. Leierkasti küljes olevat sanga keerutades täitub kaisumõmmik nagu iseenesest. Kõik muud toimingud nagu soovitähekesse soovi sosistamine ning häälemooduli lisamine ja sünnitunnistuse täitmine käib käsitsi, aga karule eluandmine käib leierkastiga. Leierkasti on võimalik enda juurde kutsuda kodudesse ja ka mängutubadesse.

Tule tutvu ja uudista meie kodulehel www.karuvabrik.ee

Komplektis sisaldub: väljavalitud mänguasi, mänguasja täidis, häälemoodul, soovitäheke, sünnitunnistus ja papist häll.