Ka Juhan Ulfsak on juuksepikendusi kandnud! Loe, kes veel!

Casabella juuksestuudio saab aprillis 20aastaseks ja selle tähstamiseks on kõik armsad tänased ja tulevased kliendid ning koostööpartnerid oodatud läbi astuma. Pererahvas kostitab teid kringli ja kingitustega!

Kakskümmend aastat tagasi, aastal 1994 märkasid Casabella asutajad turu nõudlust ja haarati kinni ideest hakata maale tooma kvaliteetseid Revloni šinjoone. Šinjoonid said ihaldatud moekaubaks ning igal endast lugupidaval naisel pidi olema vähemalt üks. Isegi Anne Veski käis iga kuu endale esinemiste jaoks uut šinjooni tellimas. Peagi lisandusid šinjoonidele parukad. Tänaseks on Casabella kasvanud Eesti suurimaks parukate jae- ja hulgimüüjaks, valmistades ka ise euroopa juustest eritellimusparukaid nii Eesti kui ka Soome ja Rootsi turule. Kõik Eesti teatrid on meilt oma etendustele parukaid tellinud. Haiguse tõttu juuksed kaotanud inimestele on Casabella pakkunud alati soodushinnaga parukaid.

1990. aastate lõpus oli Casabella Juuksestuudio üks esimesi salonge, kes hakkas pakkuma juuksepikenduste paigaldamise teenust. Just Casabella salongis võeti kasutusele juuksepikendused Racoon, mis on siiani Inglismaal kõige populaarsemad. Lisaks Racooni juuksepikendustele pakub Casabella SHE by SO.CAP ja slaavi juuksepikendusi. Tänu aastatepikkusele kogemusele ja juuksematerjali heale kvaliteedile on Casabella salongi püsiklientideks kujunenud paljud säravad ja tuntud inimesed.

Alates 2000. aastate algusest teeb Casabella koostööd paljude Eesti lauljate ja näitlejatega. Esimene tuntud näitleja, kes endale pikad juuksed sai, oli seriaalist „Õnne 13ˮ tuntud näitleja Marika Korolev. 2005. aastal tuli Casabellasse Kerli Kõiv, kes soovis juuksestiili muuta. Eestit külastades armastab Kerli siiani käia Casabellas juuksepikendusi saamas. Ta on öelnud, et iluteenused on Eestis palju parema kvaliteediga kui Los Angeleses.
Casabella on aidanud kaasa mitme Eesti filmi ja teleseriaali valmimisele. Aastal 2011 sai Casabella Juuksestuudios pikad juuksed Katariina Unt, kes mängis filmis „Idiootˮ Nastasja Filippovnat. Kui Juhan Ulfsak 2012. aasta sügisel juuksuritoolist tõusis ja end peeglist vaatas, ütles ta: „I’m sexy motherfucker.ˮ Vaene mees pidi mitu kuud filmi „Seenelkäikˮ võtete tõttu pikkade juustega käima.

Casabella toetab seriaali „Kättemaksukontorˮ valmimist, kus tegelased Freia (Elina Reinold) ja  Kirke (Adeele Sepp) kannavad  parukaid. Uuemates osades on Kirkel juba pikad blondid juuksepikendused. Hiljuti pöördus oma murega salongi sarja „Naabriplikaˮ meesosatäitja Kusti (Ott Kartau), kelle juuksed oli juuksur kogemata liiga lühikeseks lõiganud. Tulemust saab näha galeriist. Uues teleseriaalis „Padjaklubiˮ saab näha Grete Kleini, kes sai endale slaavi juustest pikendused.

Casabella töid ja tegemisi saab vaadata Facebookist ja kodulehelt.
Casabella juuksestuudio saab aprillis 20aastaseks. Ootame kõiki armsaid kliente ning koostööpartnereid salongist läbi astuma, et koos sünnipäeva tähistada. Pererahvas kostitab teid kringliga ja jagab kingitusi!