Kaisa Oja kaunite juuste saladus

Kaisa Oja kaunite juuste saladus

Kaisa Oja blondid pikad kiharad on nii mõnegi mehe täielikult hullutanud ning naisi kadedusest roheliseks ajanud. Palju on juureldud tema ilunippide ümber ning uuritud, mida ta küll kasutab, et ta juuksed nii terved välja näevad. On aeg tõsta saladusteloori ning saada teada, mis see imevahend on.

Kaisa on juba mõnda aega katsetanud uut tervendavat juuksevedelikku Placent Activ, mis on mõeldud habrastele, rabedatele ja kuivadele juustele.
Mõte pöörduda apteegitoodete poole sai ta oma õelt, kes seda toodet juba mõnda aega on kasutanud ning tulemustega väga rahule jäänud. Aga mis see Placent Activ siis ikkagist on? See on innoatiivne toode, mis stimuleerib juuste kasvu, aitab väljalangemise ning kõõma vastu ja mis kõige tähtsam- muudab juuksed tugevaks, läikivaks ning terveks, parandades juukseid seestpoolt.
Ka kasutamine on imelihtne ning selleks pole vaja sooritada keerukaid protseduure. Lihtsalt kanna ühe ampulli sisu pestud juustesse kergelt masseerides ja hõõrudes ning seejärel tee oma igapäevane soeng. Parimate tulemuste saavutamiseks soovitatakse kasutada 1 ampull iga kahe päeva tagant. Hiljem aga 1-2 ampulli kord nädalas. Tulemusi on märgata koheselt ning ka Kaisa tõdeb, et juuksed olid pärast esimest kasutuskorda tunduvalt läikivamad kui varem ning tulemuste üle nuriseda ei saa, ” Jah, olen väga rahul, kuna pikkade juuste hea väljanägemine nõuab aega ja tahtmist, siis Placent Activ aitab sellele lihtsalt kaasa. Ja mida rohkem kasutad, seda kauem mõju püsib.” Küsimuse peale, kas ta julgeb seda ka teistele soovitada saime konkreetse vastuse: ” Jah, kindlasti julgen soovitada! “

Placent Activ tervendav juuksevedelik on saadaval apteekides üle kogu Eesti

Loe lisaks Siit