Kas oled suhtunud kodusesse juuksevärvimisse skeptiliselt?

Kas oled suhtunud kodusesse juuksevärvimisse skeptiliselt?

Kas oled vältinud juuksevärvimist, kartes, et see rikub juukseid? Või oled lasknud värvida juukseid salongis, mõeldes alati, et võiks ka ise proovida? Tehnoloogiline revolutsioon koduses juuksevärvimises teeb su muredele lõpu.

Kas oled vältinud juuksevärvimist, kuna kardad, et see rikub juukseid? Või oled lasknud värvida juukseid salongis ja mõelnud, et võiks ka ise proovida? Tehnoloogiline revolutsioon koduses juuksevärvimises teeb su muredele lõpu.

Garnieri laborites on selgeks tehtud, et õli suudab enamat, kui vaid su juukseid toita: õli viib värvipigmendid sügavale juuksekiudu. Nii loodigi ODS värvitehnoloogia, mille jõud peitub õlis, ning kaitsti see 24 patendiga. Õli toimib kui mootor, mis viib värvipigmendid sügavale juuksekiudu. Õlil põhineva tehnoloogiaga on värvimisprotsess maksimumini viidud andes su juustele parima värvitulemuse. Veelgi enam, tänu õli jõule ei ole enam mingit põhjust kasutada ammoniaaki.

Kui oled peljanud varem juukseid värvida, tasub teada, et uus tehnoloogia parandab juuste kvaliteeti. Juuksed muutuvad säravamaks ja 35% pehmemaks. Olia värvides ei ole kasutatud ammoniaaki ja nii on kogu värvimisprotsess palju meeldivam. Ammoniaagi lõhn on asendatud õrna kerge aroomiga. Vänge hingemattev lõhn on minevik. Garnier Olia on peanahale võimalikult mugav. Naised, kes seda on proovinud, ütlevad, et see ei põhjusta peaaegu üldse kipitust ja kihelust. Tundub justkui kasutaksid juuksemaski.

Kui oled seni käinud juukseid salongis värvimas, et olla kindel kvaliteetses tulemuses, võid nüüd mõelda ka Garnier Oliale. Õli viib värvipigmendid sügavale juuksekiudu, nii on tulemus erk ja täiesti ühtlane kogu juuste ulatuses. Samuti katab Olia hallid juuksed täielikult. Kreemjas sametine tekstuur on välja töötatud nii, et seda oleks mugav pintsliga peale kanda. Juuksevärvipintsliga on lihtne ka väljakasvanud juuksejuuri katta. Ja seda kõike saad teha kodus ükskõik millal.

Avasta uus viis juuste värvimiseks nagu tuhanded teisedki naised: www.garnier.ee/olia

Vaata, mida räägivad oma kogemusest Eesti naised, kes on Garnier Oliat juba proovinud.