Katrin Siska saab kauni jume uut telesaadet salvestades

Vanilla Ninja liikmel Katrin Siskal on ees tegus ja seiklusrohke suvi, kuhu mahub palju reisimist, esinemisi, uue saate filmimine. Sel suvel plaanib Katrin päevitada surfamist õppides.

Vanilla Ninja liikmel Katrin Siskal on ees tegus ja seiklusrohke suvi, kuhu mahub palju reisimist, esinemisi, uue saate filmimine. Sel suvel plaanib Katrin päevitada surfamist õppides.

Katrin, mida sulle suvi toob?
Suvel on meil ninjadega plaanis suur üle-eestiline Restart-tuur koos mitme teise artistiga (A-rühm, Hu?, Marileen). 4.-12.juunil anname 8 kontserti eri linnades.
Maikuus saan ülikooliõpingutega ühele poole – sügisel jätkan õigusalaseid õpinguid teisel kursusel, seega saan suve nautida.
Terve suve filmime uut saadet "Navigare", mille ajal ma õpin surfamise selgeks ja reisime ringi mööda Eestit, avastades ilusaid paiku ja harrastades lahedaid veespordialasid. (saadet näitab K2 ja K11)
Juuli lõpus on plaanis aga Vanilla Ninjaga Ladina-Ameerikasse lennata, et promoda nii enda bändi kui ka Eestit Mehhikos, Brasiilias, Argentiinas, Tshiilis ja Peruus. Hetkel rohkem midagi täpsustada ei saa (Ladina-Ameerika tuuri kohta näiteks), kuid ootame kõiki muusikamaiaid inimesi meid tuurile vaatama-kuulama & kaasa elama!
Nii et suveks on töised plaanid enamvähem paigas:)

Sind võib aastaringselt kauni jumega näha. Kuidas hoiad oma jumet?
…tänan! Hoian kaunist jumet regulaarselt näonahka hooldades ning piisavalt pikad unetunnid aitavad samuti värskena püsida.
 
Kas kevade saabudes, kui seelikud lühemaks lähevad, pöörad oma jumele kuidagi erilist tähelepanu?
…ma pole suurem asi seelikusõber, kuid sellest hoolimata kreemitan-koorin oma keha järjekindlalt ja aastaringselt.
 
Oled sa tihe solaariumikülastaja või eelistad pruunistavaid kreeme? Miks?
…Tehispäikese all käin vaid loetud päevad aastas. Solaariumiga ei tasu üle pingutada, kui pole just tungivat soovi ennetähtaegselt vananeda;) ja pruunistavad kreemid mind ei ahvatle. Mulle meeldib kõige rohkem suvel Eestis või mõnel eksootilisel soojamaareisil päikese käes aktiivselt aega veeta (jetiga või boogie-boardiga sõites näiteks), siis tuleb ka see kaunis päevitus iseenesest.
 
Kui vahel jume ebaühtlane on jäänud, siis kuidas reageerid?
…pole seda õnneks juhtunud!
 
Kui päike juba meid soojendab ja randa lubab, siis millist päikesekreemi eelistad?

…näole kangemat ja kehale vähem kangemat SPF päikesekaitsefaktoriga kreemi. Mulle meeldivad kreemid, mis ei kleepu ja ei ole liiga õlised, sellised mis oleks veekindlad ja imenduks kiiresti.
 
Meeldib sulle rannas päevitada?
…vahest on mõnus, kuid kaua ma tavaliselt vastu ei pea.. alati tahaks midagi teha, paigal lesimine on nii nüri.. Sel suvel hakkan aga oma "Navigare" saate raames surfamist harrastama – loodetavasti tuleb palju just seda sooja ilma ja eriti kuuma päikest!
 
Kuidas ennast päevitamise käigus värskendad?
…merre suundudes ja seejärel kas rannavollet mängides või maitsvat jäätist nautides!
 
Kas võtad ka toidulisaneid, mis soodustavad päevitumist?
…ei.
 
/Mari Ojasaar/