Reklaam sulgub sekundi pärast

Keelerõngas – kas vaid iluehe?

Keelerõngas on küll seksikas ja kaunis ehe (vähemalt mõnede arust, asi on siiski eelkõige maitses), aga kas temaga saab ka midagi muud peale hakata kui lihtsalt eputada? Kindlasti on paljud kuulnud jutte sellest, kuidas keelerõngaga on suuseks palju parem. Aga kas keegi on seda ka ise kogenud, et oleks ka reaalne tõestus olemas?

Keelerõngas on küll seksikas ja kaunis ehe (vähemalt mõnede arust, asi on siiski eelkõige maitses), aga kas sellega saab ka midagi muud peale hakata peale eputamise? Kindlasti on paljud kuulnud jutte sellest, kuidas keelerõngaga on suuseks palju parem. Aga kas keegi on seda ka ise kogenud, et oleks ka reaalne tõestus olemas?

Enne kui asume põhiküsimuse juurde, vaatame üle põhitõed, mida peaks enne oma keele augustamist teadma. Eks siis otsusta ise, kas keeleneet või keelerõngas on ikkagi see, millest puudust tunda.

* Hambaarstide sõnul võib see hambaid kahjustada - põhjustada mõrasid, hamba murdumist vms.

* Võib tekkida igemete paistetus.

* Võimalik on ka igavene maitsetundetus mõnes keelepiirkonnas.

* Keelerõnga tegemine võib olla väga valus ja paranemisprotsess samuti valulik ja pikaldane.

* Oluline on salongi väga hoolikalt valida ja veenduda, et oleks professionaalne kosmeetik, kes kasutaks desinfitseeritud tarbeid ja teaks, mida ta teeb.

* Rõngas, mille endale keelest läbi paned, peab olema sobivast materjalist (näiteks kirurgiline roostevaba teras või titaan).

* Paranemise ajal (tavaliselt 4-6 nädalat) peab suud hoolikalt puhastama ja haava mitte mustade kätega katsuma. Samuti tuleb hoiduda terve selle perioodi vältel igasugusest oraalsest seksist.

* Esimesel nädalal tuleks süüa pehmeid või päris vedelaid sööke.

* Esimesel nädalal võib olla raske rääkida ja hääldus ei ole endine.

* Kui tunned end paranemise ajal halvasti, keelest tuleb palju verd või on midagi muud korrast ära, tuleks kohe pöörduda arsti poole.


Nüüd siis aga selle seksiküsimuse ja järelduste juurde. Kas keeleneedil veel mingi muu väärtus on lisaks erilisusele?

Vastus on lihtne - ei ole sel mingit lisaväärtust! Erinevalt kõrvarõngastest ei aita keeleneet nägemist parandada ja ka inimese kaunimaks muutmine on väga küsitav. Keeleneet ei lisa ka sinu seksioskustele midagi uut. Üldlevinud arusaam on, et inimene kas oskab teisele oraalset rahuldust pakkuda või mitte (alati on võimalus õppida) ja lihtsalt üks keelerõngas ei tee kellestki üleöö meistrit. Aga samas, kui juba on oskused olemas, lisab see kindlasti midagi juurde.


Nipid, mida keelerõngaomanikud (või need, kes plaanivad selleks saada) võivad kasutada:

*Tavaliselt on nii, et need, kes soovivad oraalset rahuldust pakkuda naisele, teevad keelde augu ettepoole ja need, kes mehele, keele keskele või tahapoole.

*Enne lõbutsema hakkamist pane suhu kas jäätükk või piparmündikomm - keelesoojus ja keeleneedi külmus teevad kindlasti midagi erilist!