Kellakeskuse laomüügi loosivõitja selgunud, kes võidab kogu šopatud raha tagasi!

Kellakeskuse laomüügi loosivõitja selgunud, kes võidab kogu šopatud raha tagasi!

13. – 15. detsembril on kõigil võimalik Kellakeskuse laomüügil šopata trendikaid kotte, saapaid, kingi, päikseprille, kauneid ehteid ja aksessuaare kuni 70% soodustusega. Kellakeskus, mis toob maale moebrände Valentino, roccobarocco ja Elite jt, korraldab selleks Buduaari sõpradele 3-päevase laomüügi oma laos. Laomüük toimub 13. – 14. detsembril kell 10.00-19.00 ja 15. detsembril ehk laupäeval 10-16:00) Kellakeskus asub aadressil Pärnu mnt. 388b, Tallinn. Vaata kaarti siit

13. – 15. detsembril on kõigil võimalik Kellakeskuse laomüügil šopata trendikaid kotte, saapaid, kingi, päikseprille, kauneid ehteid ja aksessuaare kuni 70% soodustusega.

Kellakeskus, mis toob maale moebrände Valentino, Roccobarocco, Elite jt, korraldab selleks Buduaari sõpradele 3-päevase laomüügi oma laos.

Laomüük toimub 13. ja 14. detsembril kell 10-19 ja

15. detsembril ehk laupäeval 10-16.

Kellakeskus asub aadressil Pärnu mnt 388b, Tallinn. Vaata kaarti siit

Müügil on Elite ja Roccobarocco kotid,  RG512, Elite, Appella, Guess, Q&Q käekellad ja Guess, Roccobarocco, LaPagoda ehted allahindlusega 50%-70%. Vaata galeriist mõningaid pakkumisi.
 
Eelnevalt registreerunud külaliste vahel läheb loosi magus võit Kõik šopatud raha tagasi!
REGISTREERI SIIN.

VÕITJA! Buduaar loosis kõikide registreerinute ja shoppajate nimekirja alusel välja nime INGE NÕMPERE. Palju õnne! Kellakeskus võitab Sinuga ühendust.