Kellakeskuse laomüük alanud – ainult 3 päeva!

Kellakeskuse laomüük alanud – ainult 3 päeva!

  Kellakeskuse jõulumüügil ainuke võimalus soetada soodsalt Roccobarocco jalanõud   NB! Lastele mängutuba  

Kellakeskuse jõulumüügil ainuke võimalus soetada soodsalt Roccobarocco jalanõud.  

NB! Lastele mängutuba!

Kellakeskus OÜ on Roccobarocco ja Elite toodete ametlik maaletooja. Firma tegeleb igapäevaselt hulgimüügiga.  

9-11. detsembrini pakub Kellakeskus kõikidele supersoodsat võimalust soetada nii endale kui ka oma kallitele inimestele jõulukingitusteks Elite tooteid kuni 70% hinnasoodustusega ja Roccobarocco tooteid kuni 50% hinnasoodustusega. Tootevalikus on üle 100 käekotimudeli, lisaks kokku üle 200 käekella nii meestele, naistele kui ka lastele. Kohapealt on võimalik soetada ka Elite poolprofessionaalset kosmeetikat ning juukseaksessuaare ja -harju. Roccobarocco pakub oma tootevalikus veel rahakotte, siidsalle ja vöösid. Lisaks Princesse Lily kaunid tooted lastele alates juukseaksessuaaridest ja lõpetades kaisulooma/vannilina komplektiga. Esmaesitlusel ka Elite uus kosmeetikakottide valik.

Esimesed 500 ostjat, kes on eelnevalt registreerunud laomüügi külaliseks, saavad kingituseks DVD täispika mängufilmi või jõulumultikaga.

Registreeru SIIN

Ainult 9., 10. ja 11. detsembril on võimalik Eestis osta Roccobarocco sügis/talv 2010/11 kingi ja saapaid. Kõiki mudeleid on suurustes nr.36 kuni nr.41. Kõik jalanõud on väljas 30% allahindlusega. 

Supersoodsad pakkumised kottidele, kelladele, aksessuaaridele tuntud brändidelt – Valentino, Elite, roccobarocco, Armani, DKNY, CK, D&G, Princess Lily.