Kelly Osbourne annab oma esimese moekollektsiooni välja

Reality-staar, saatejuht ja laulja Kelly Osbourne  annab koostöös Austraalia brändiga Jupi 25.septembril HSN.com'is välja oma esimese moekollektsiooni, mis kannab nime  'Stories...By Kelly Osbourne'. Avaldatakse 13 kavandit, mille valmistoodete hinnad jäävad 55-170 dollari vahele, vahendab WWD.

Reality-staar, saatejuht ja laulja Kelly Osbourne  annab koostöös Austraalia brändiga Jupi 25.septembril HSN.com’is välja oma esimese moekollektsiooni, mis kannab nime  ‘Stories…By Kelly Osbourne’. Avaldatakse 13 kavandit, mille valmistoodete hinnad jäävad 55-170 dollari vahele, vahendab WWD.

29-aastane Kelly räägib, et soovib kõigile naistele kvaliteetse moe kättesaadavaks teha. “Minu missioon ei ole saada nr.1 disaineriks maailmas. Ma ei püüa midagi muuta ega avastada ka midagi, mida veel tehtud pole. Püüan lihtsalt teha väikest moemessi ja püüan kvaliteetsed põhikaubad kõigile naistele kättesaadavaks muuta.”

Kelly, kelle kehakaal on läbi aastate palju kõikunud ja rõivanumber on olnud 0-16 (Ameerika mõõdustikus), soovib, et tema kollektsioon oleks kättesaadav kõigile suurustele.

Autor: Helena-Reet Ennet