Kerge kõnnak, kergem elu

Kerge kõnnak, kergem elu

  Praktilisus, isikupära, modernsus, eksklusiivsed ja nutikad disainilahendused, sealjuures madala hinnaga – paar klõpsu ja selle suve ideaalsed jalatsid on Teie! Veel ainult paar päeva pakub Interneti soodusklubi Membershop.lv Hollandi brändi Mexx jalatseid soodustusega 30% kuni 70%!
 

Praktilisus, isikupära, modernsus, eksklusiivsed ja nutikad disainilahendused, sealjuures madala hinnaga – paar klõpsu ja selle suve ideaalsed jalatsid on Teie! Veel ainult paar päeva pakub Interneti soodusklubi Membershop.lv Hollandi brändi Mexx jalatseid soodustusega 30% kuni 70%!

 

Just suurepärane teostus, kvaliteet, alati ajatu disain ja taskukohased hinnad tõid brändile Mexx ülemaailmse kuulsuse. Mexx jalatsid on populaarsed ning ihaldatud enam kui 55 riigis, mitte ainult Euroopas, vaid ka Põhja-Ameerikas, Lähis-Idas, Aasias!

Brändi lõi 1980. aastal andekas disainer Ratan Čadha. Kuue aasta jooksul õnnestus tal luua oma unikaalne stiil. Brändi filosoofia ja missioon on tuua esile igat inimest, rõhutades tema isiklikku omapära, julgustades igaühte looma tema eriline stiil. Mexx kutsub elama lihtsalt, rõõmsameelselt, aktiivselt ja positiivselt. Need jalatsid on mõeldud kõigile, kes soovivad nautida tõelist elu, nautida elu kõigi meeltega ja südamest!

Brändi MEXX jalatsite toodangut esindavad mitmed sarjad:

  • Mexx Women – trendikad jalatsid glam ja casual stiilsetele naistele;
  • Men – jalatsid casual stiilis kaasaegsetele meestele;
  • Youth – stiilsed, mugavad jalatsid lastele ja noorukitele;
  • Sport – spordijalatsid;
  • XX – säravad, glamuursed jalatsid noortele.

Ettevõtte töötajate loov energia tundub olevat ammendamatu – kollektsioonid uuendatakse peaaegu igakuiselt, mis võimaldab teil osta jalatseid, kartmata, et mõne aja pärast on sellised igal teisel vastutulijal. Tootja pakub ka riideid ja aksessuaare.

Ka tänavune bränd, loomulikult, järgib käesoleva hooaja moesuundumusi, mida lahendab siis omal, originaalsel viisil ja mida saame jälgida ka hetkel soodusmüügil olevatel mudelitel: pastelltoonid põimuvad eredavärviliste värvilaikudega, huvitavad punutised, kinnitusvahendid, erinevad materjalid ja tekstuurid, ja kõik see – püsides erakordselt hea maitse piirides!

Kui olete vaba oma vaimus, osavõtlik, uudishimulik, avatud kõigele uuele ja vaatate ellu optimismi täis pilguga, siis Mexx jalatsid ootavad just Teid!

Teil tuleb ainult siseneda siia  

 

Buduaar.ee