Kevadtrendid otse Londoni tänavatelt. Lisatud galerii!

Kevadtrendid otse Londoni tänavatelt. Lisatud galerii!

Moenädalate hooaeg võib selleks korraks küll lõpusirgel olla, kuid trenditeadlike naiste silmapaistvate rõivakomplektide võidujooks käib samamoodi edasi tänavatel. Samuti ei ole ka päikesepaisteline ja särav aeg enam kaugel, mis tähendab, et just nüüd on ideaalne aeg värskendada oma garderoobi mõne kevadmoe hitiga.

Moenädalate hooaeg võib selleks korraks küll lõpusirgel olla, kuid trenditeadlike naiste silmapaistvate rõivakomplektide võidujooks käib samamoodi edasi tänavatel. Samuti ei ole ka päikesepaisteline ja särav aeg enam kaugel, mis tähendab, et just nüüd on ideaalne aeg värskendada oma garderoobi mõne kevadmoe hitiga.

Kevad tähendab üldiselt kõike, mis on värske, värviline ja lilleline. Loomulikult on ka uuel hooajal kirkad toonid ja lillelised mustrid äärmiselt teretulnud, kuid sellel aastal on disainerid kevadiste trendide loomisel suurt rõhku pannud hoopis must-valgetele rõivastele. Londoni tänavapilti vaadates on samuti selge, et musta ja valge koos kandmine on igati hästi vastu võetud moejoon. Kuna ka triibud on hetkel oluliseks hitiks, siis saab need kaks hetkemoe lemmikut ühendada ning tulemuseks on murdvargalikult trendikas välimus. Riietust saab lihtsalt muuta ka ameerikalikuks, kui kanda näiteks must-valgeid rõivaid teksariidest jakiga või hoopis mõne sõjaväe mustrist inspireeritud riideesemega. Kuna selline välimus on 2013. aasta tänavamoes kõrgelt hinnatud, on ka populaarseimad riidepoodide ketid oma värsked kevad-suvised kollektsioonid just nendele trendidele pühendanud.

New Yorgi moenädala üheks vaieldamatuks lemmikuks olid Bermuda püksid. Laiad põlvedeni ulatuvad lühikesed püksid on nii mugavad, et need on lausa loodud palavateks suvepäevadeks. Lisaks sellele võib neid kanda ka sarnast tooni jaki või pintsakuga ning märkamatult ongi olemas lihtne, kuid moodne välimus kontoris kandmiseks. Samuti on lühikesed ülikonnad mitmekülgsed ja silmapaistvad ning väärivad igal juhul sellel hooajal oma kohta iga naise garderoobis.

Kosmilised galaktikateemalised mustrid on juba mõnda aega kõrgmoes hinnatud olnud ning samuti on seda ka erinevad loomadest inspireeritud kangad. Ühesõnaga, vaatamata sellele, et minimalism on üheks selle hooaja läbivaks trendiks, on ja jäävad kõik põnevad rõivastele trükitud graafilised mustrid rõivamoe tähelepanuväärseteks osadeks.

Paljud moeloojad on oma kollektsioonidesse lisanud ka ülimalt naiselikke pastelseid toone ja pitsist ning siidist kangaid, mis muudavad välimuse haldjalikult pehmeks. Seetõttu võib tunduda vastuolulisena, et lisaks kõigele muule on moemaailma trendinimekirjas tähtsal kohal ka luksuslik nahk. Siiski ei ole poodiume vallutanud mootorratturi garderoobi sobivad nahkpüksid, vaid hoopis nahast kangast valmistatud kleidid, seelikud ja jakid, millest paljudele on lisatud ka näiteks pitsist detaile. Seega kontrast ja pealtnäha täiesti vastandlikud tekstuurid ja värvid on sellel hooajal esikohal.

Juba pikemat aega on maailma vallutanud nostalgia ning trendide hulka on oma tagasitee leidnud nii 60ndad kui ka 90ndad. 2013. aasta kevad-suvine hooaeg ei ole selles osas mingisugune erand. Seega juba eelnevalt mainitud teksast jakid ja vestid ning lisaks ka kraega dressipluusid on sellel hooajal kõike muud kui aegunud mood. Samuti on klassikalised naiselike lõigetega kleidid taas suureks hitiks. Seega kandes soojal suvepäeval lillelist või ka pastelses toonis kleiti on moeloojate heakskiit garanteeritud.

Tulles aga tagasi praeguse tänavapildi juurde, siis suured ja mugavad mantlid on Londoni tänavate lahutamatu osa ning sama kehtib ka värviliste mütside kohta. Viimased on olnud trendihitiks juba mõnda aega ning hetkemoe austajate rõõmuks jäävad selleks kindlasti veel kauaks. Lisaks kõigele on saabuv kevad ka suurepärane aeg välja otsida oma päikeseprillid ning uue hooaja trendid lubavad oma silmi ereda valguse eest kaitsta veelgi suuremate ja silmapaistvamate prillidega, mis lisavad moelava tunde igale riietusele.

 

Kairit Kütt