Kõigi aegade suurim “Ilu Sõnum” sulges pühapäeval uksed

12 kommentaari

3.- 5. oktoobrini aset leidev Eesti Näituste ASi poolt messikeskuses korraldatav ilu- ja moeteemaline mess „Ilu sõnum 2008“ on Eesti messiajaloo suurim, koondades 120 firmat, 400 kaubamärki ning 11 erialavõistlust.

3.- 5. oktoobrini aset leidev Eesti Näituste ASi poolt messikeskuses korraldatav ilu- ja moeteemaline mess „Ilu sõnum 2008“ on Eesti messiajaloo suurim, koondades 120 firmat, 400 kaubamärki ning 11 erialavõistlust.

„Ilu sõnum 2008“ projektijuhi Katrin Mäe sõnul on algav mess suurim eksponentide arvult ja rikkalikum programmilt. „Tänavu oleme suurendanud professionaalse kosmeetika alal tegutsevate firmade osakaalu 60 protsendini, mis on muutnud nii messi sisu kui ka  visuaalse pildi oluliselt kvaliteetsemaks. „Messil on esindatud rekordarv kella- ja ehtebrände, on uusi tegijaid nii kodu- kui välismaalt ning toimuvad arvukad uute tootesarjade esmaesitlused. „Kindlasti saavad messikülastajad soetada professionaalset kosmeetikat otse maaletoojailt ning konkurentsitult turuhinnast märksa  soodsamalt,“ lisas Mäe. 

Mäe kinnitusel lisab messile professionaalsust seegi, et esindatud on tuntumad iluteeninduskoolid, rekordarv salonge ning kõik peamised valdkonnas tegutsevad erialaliidud ja kutseühendused – Eesti Kosmeetikute Liit, Eesti Jumestajate Liit, Eesti Massööride Liit, Eesti Jumestajate ja Grimeerijate Ühendus ja Eesti Teenindajate Koda, kes ühtlasi korraldavad messil ka kõik aasta olulisemad erialavõistlused.

 

11 võistluse käigus selgitatakse messi raames välja Eesti meistrid. Toimuvad juuksurite meistrivõistlused, make-up kunstnike võistlused, jumestamise meistrivõistlused, kosmeetikute kutsemeisterlikkuse võistlused, küünetehnikute võistlused, ripsmepikenduste võistlused, maniküüri- ja pediküüri võistlus, küünedisaini võistlus, kunstküünte modelleerimise võistlused.

 

Messil toimuvad ka mitmed show-esinemised: konkurssi ”Manhunt International Estonia 2008” finalistide esitluskavast stilistide, juuksurite ja kehamaalingute spetsialistide etteastetest Bonbon pesushowni. Lisaks toimub Oksana Tandikova ja Tiina Talumehe moeshow.

 

Katrin Mäe sõnul pandi tänavuse messi korralduses erilist rõhku ka tervisele, spordile ning õigele toitumisele ja riietusele. „Messi raames annavad juhtnööre tuntud aeroobikatreenerid, massöörid ja toimumisasjatundjad ning esitletakse uusi talviseid spordirõivaste kollektsioone. „Ilu sõnum 2008“ raames taaselustatakse ka populaarne Aeroobikakuninganna võistlus,“ lisas Mäe.

 

Messil osaleb kokku 120 firmat, kelle seas on lisaks Eestile ka eksponendid Lätist, Leedust, Soomest, Itaaliast ning Saksamaalt.

 

Messi „Ilu sõnum 2008“ põhiteemad on dekoratiivkosmeetika, parfümeeria ja juuksehooldus, iluteenused, ilukirurgia, pesu, ehted ja moelisandid.

Messi täpsem programm asub siin:

http://www.fair.ee/ilusonum2008