Kõik märgid näitavad, et käes on Levante&Elledue aeg! GALERII!

28 kommentaari
Kõik märgid näitavad, et käes on Levante&Elledue aeg! GALERII!

Kohe-kohe on käes ka aeg, mil tänavapilti ilmuvad miniseelikud, kaunid jalad ja selle aasta sukatrendid. Kõik märgid näitavad, et käes on Levante&Elledue uue kevadkollektsiooni näitamise aeg.

Looduse tärkamisest on märku andmas esimesed kevadlilled aias, lindude laul, lehtpuudele on pungad tulnud ning tänavatelt kostumas juba mootorrataste põrin. Kohe-kohe on käes ka aeg, mil tänavapilti ilmuvad miniseelikud, kaunid jalad ja selle aasta sukatrendid.

Kõik märgid näitavad, et käes on Levante&Elledue uue kevadkollektsiooni näitamise aeg.
 
Levante&Elledue uuest kevadkollektsioonist leiab trendikaid värvilisi ja silmatorkavate mustritega sukki, sukapükse, retuuse ja sokke. Sellest kollektsioonist leiab endale igaüks lemmikaksessuaare, mida kombineerida miniseeliku või kleidiga ning selle aasta moehittide lühikeste pükste ning särkpluusiga. Itaalia moelooja Levante&Elledue 2010. aasta kollektsiooni mustritest leiab rikkalikult triipe, mumme, lilleornamente, sukkadelt ja sokkidelt naiselikke pitsi- ja satsielemente, laiast värvigammast meeldivalt kevadiselt mahedaid toone.

Levante&Elledue uus kollektsioon on müügil Tallinna ja Tartu Kaubamajas; Kadaka-, Järve-, Torupilli- ja Pirita Selveris; kõikides Prismades; Saaremaa Kaubamajas; Tartus kaupluses “Egger”; Viljandi Kaubamajas; Põlva Kaubakeskuses ja teistes hästivarustatud kauplustes.

Vali GALERIIST välja oma lemmikud ja osale Buduaari.ee 3. mail algaval suuerel Levante&Elledue fotovõistlusel!