Kõik mida vajad täiuslikuks lainerijooneks: L’Oreal Paris SUPERLINER PERFECT SLIM!

Kõik mida vajad täiuslikuks lainerijooneks: L’Oreal Paris SUPERLINER PERFECT SLIM!

Kui mõelda Hollywoodi kultusfilmile “Breakfast at Tiffany’s”, meenuvad meile esimese asjana Audrey Hepburn’i kehastatud Holly Golightly lummav pilk, mille garanteeris ei midagi muud kui armastatud meigivahend – silmalainer. Kui ihkad ka endale Hollywoodi glamuurist inspireeritud pilku, siis ei lähe sul selleks vaja muud kui L’oreal Paris´i uut superlainerit Perfect Slim!

Kui mõelda Hollywoodi kultusfilmile “Breakfast at Tiffany’s”, meenuvad meile esimese asjana Audrey Hepburn’i kehastatud Holly Golightly lummav pilk, mille garanteeris ei midagi muud kui armastatud meigivahend – silmalainer. Kui ihkad ka endale Hollywoodi glamuurist inspireeritud pilku, siis ei lähe sul selleks vaja muud kui L’oreal Paris´i uut superlainerit Perfect Slim!

Õigupoolest on silmalainerita peaagu võimatu oma pilguga midagi jalustrabavat ette võtta. Silmalainer on abivahend loomaks erinevaid ilmeid ning rõhutamaks silma ilmekust.
Silmalainerit kasutatakse tavaliselt silma rõhutamiseks/piiritlemiseks või selleks, et näidata silma väiksema või suuremana. Peenike, jämedam või suunaga ülespoole joon garanteerib sulle kauni ning meeldejääva pilgu.

Kuidas saavutada täiuslik tulemus? Hirm lainerjoone tõmbamise ees on üks kõige põhilisemaid ja põhjendamatuid hirme, mis keelab naistel seda klassikalist ilutoodet katsetada. Seda ei ole vaja karta, sest õigesti valitud silmalainer võib igast naisest hetkega meistri teha. Lainereid on mitut sorti: peenema ja laiema pintslikesega või vildikakujulisi, nii vedelaid kui ka tahkeid.

Vali välja just selline iluvahend, millega kõige paremini toime tuled. Kõige täpsema ja peenema sügavmusta lainerijoone kingib sulle aga uus L’Oreal Paris’i sügavmust Superliner Perfect Slim, mille  0,4 mm vildist otsik lubab pingutuseta tõmmata silmadele kauni ja ülitäpse joone. “Geniaalne pintslitõmme” – just nii teatas L’Oréal Paris ilusaadik ja tunnustatud modell Doutzen Kroes, kes paljastas, et  ka tema seksika pilgu saladuseks on just seesama ülitäpne ja ülipeenike Perfect Slim superlainer.

Millist joont eelistada? Silmalainerijoone võib tõmmata silma erinevatele osadele, et luua sügavamat või vähemsügavat pilku. Lainerijoone võib tõmmata ülemiste ripsmete kohale või alumiste ripsmete alla või mõlemale ja isegi lau limaskestale. Lainerijoone peamiseks eesmärgiks on muuta ripsmed näiliselt lopsakamaks, lisaks võib must kontuur suurendada/tõsta või isegi muuta silma kuju. Silmalainer on saadaval paljudes värvitoonides, alates tavalisest mustast, pruunist ja hallist seiklusrikkamate varjunditeni, nagu eredad põhivärvid, pastelsed toonid, pakaselised hõbedased ja kuldsed toonid, valged ja isegi sädelusega värvid.

Täiusliku lainerijoone ABC:

1. Tõmba pliiatsiga joon ülemise lau ripsmepiirile, pole oluline, et see joon täiuslik oleks, kuna edasi on vaja see joon hajutada pintsli või aplikaatoriga pehmeks jooneks.
2. Tõmba väike joon, maksimaalselt 0,5 cm, silma välisnurgast üles, samal ajal vaadates otse peeglisse. Nii saad korralikult laineri lõppjoone.
3. Alusta laineri pealekandmist silmalau keskosast, tõmmates joont väikeste lõikudena piki ripsmejoont, liikudes silma sisenurga poole ja siis välisnurga poole. Pea meeles, et silmad peavad olema avatud, muidu läheb joon viltu! 
4. Nüüd ühenda ettejoonistatud katkendlik joon ning täida see värviga, täiusta, kuni oled saavutanud soovitud joonepaksuse ja intensiivsuse.

Vaata lisaks: www.loreal-paris.ee