Kosmeetikamaailma uued lemmikud – BB kreem ja CC kreem

Kosmeetikamaailma uued lemmikud – BB kreem ja CC kreem

Poodidesse on jõudnud lisaks populaarsetele BB kreemidele  ka CC kreemid. Millega täpsemalt tegu ja kuidas endale sobiv toode leida, sellest lähemalt allpool.

Poodidesse on jõudnud lisaks populaarsetele BB kreemidele  ka CC kreemid. Millega täpsemalt tegu ja kuidas endale sobiv toode leida, sellest lähemalt allpool.

BB kreem

BB initsiaalide taga seisab „blemish balm“, mis otsetõlkes tähendab „iluvigade palsam“. BB kreemi  iseloomustab toonitud tekstuur, mis katab kergelt ning jätab väga loomuliku tulemuse. Selles on kombineeritud nahahooldustoodete ja jumestuskreemi omadused, tulemuseks on niisutatud, kaitstud ja loomuliku jumega nahk.

 

Buduaar soovitab Sul proovida L´Oreal Paris NUDE Magique BB kreemi. Tegemist on esimese nahaga kohanduva kreemiga. See niisutab ja muutub nahale kandes imekergeks jumestuskreemiks. Koostises olevad terakesteks kapseldunud mikropigmendid sulanduvad nahaga kokkupuutel, parandades jumet ning lisades sära. Tulemuseks on veatu, ühtlustatud ning kergelt kumav nahk. Lisaks sisaldab see ka UV kaitset.

Saadaval toonid: hele ja keskmine

CC kreem 

CC on lühend väljendist „colour control“ ja selle suurepärase toote põhifunktsiooniks on ühtlustada nahatooni. CC kreem on ideaalne täiusliku meigi aluskreemiks, kuid seda võib kasutada ka kui tavalist päevakreemi.

Buduaar soovitab Sul proovida L´Oreal Paris NUDE Magique CC kreemi, mille pigmendid toimivad koostöös naha loomuliku tooniga. Tulemuseks õhkõrn, puhas tunne, täiuslik loomulik nahk ning imekerge katvus. 

Vastavalt Sinu naha omadustele, on valida kahe tooni vahel:

CC kreem punetuste vastu – sisaldab rohelisi pigmente, mis elimineerivad punetava naha ja jätab loomuliku tulemuse.

CC kreem halli, väsinud jume vastu – sisaldab lillasid pigmente, mis tagavad loomuliku ja särava naha.

 

Kui soovid anda näonahale lõppviimistlust puudriga, mis kataks märkamatult ja niisutaks nahka, siis proovi L´Oreal Paris NUDE Magique BB puudrit 5 in 1, mis kohandub täiuslikult naha tooniga. Tagab 100% sametise, mati tulemuse kogu päevaks, kattes märkamatult ja niisutades nahka.

Saadaval kaks läbipaistvat loomulikku tooni: hele ja keskmine.

 

Vaata lisaks: www.loreal-paris.ee