Kristen Stewart’i uus roll! Stiiligalerii

18 kommentaari
Kristen Stewart’i uus roll! Stiiligalerii

Kristen Stewart Lumivalgekesena? Ja miks ka mitte? “Twilight’i “staar jätkab kindlat arengut peale suurt debüüti filmis “Paanikatuba”.  

Kristen Stewart Lumivalgekesena? Ja miks ka mitte. “Twilight’i “staar jätkab kindlat arengut peale suurt debüüti filmis “Paanikatuba”. Vogue.it kirjutab, miks just Kristen on see õige Lumivalgekese rolli.

Nagu enamik lapsstaare, kes kasvavad suureks publiku silme all, on ka tema elus toimunud palju muutusi. Ning kuigi ta paistab end teksades ja t-särgis vabamalt tundvat, tundub tal olevat välja arenenud ka eelistus lühikeste, jalgu paljastavate kleitide suhtes. 

Kristen on üks kahest praeguse aja Lumivalgekesest (teine on Lily Collins, Phil Collinsi tütar). Mõlemad versioonid sellest muinasjutust on kõrvale heitnud traditsionaalse ahastuses näitsiku loo, kus paguluses printsess peab oma trooni nimel võitlema. Viimane Lumivalgekese versioon tõotab tulla rohkem stiliseeritud ja sürreaalne kui oli eelnev, mille pealkiri oli tegelikult “Lumivalgeke ja Jahimees”.

Kristen Stewart võib tunduda veidra valikuna sõjaprintsessi rolli, eriti peale kolme aastat morni ja nõrga Bella Swan‘i kehastamist. Samuti oli pahur tema tegelaskuju Emily filmis “Adventureland” ning…  tegelikult küllaltki lahe roll Joan Jett‘ina filmis “The Runaways”. Kuid miski temas sobib selle rolli jaoks hästi. Võib-olla see, kuidas ta tundub vihkavat oma töö tähtsusetut poolt – ilmudes punasele vaibale mornilt ja sättimata, olles kohustatud suhtlema pressiga ning kannatades kuulujutte tema suhtest kolleegi Robert Pattinson‘iga.

Tema sõdalasest Lumivalgekese roll reastab ta ühte rivvi mitmete teiste relvastatud printsessidega, alustades “Shrekist” tuntud Fionaga kuni peagi ilmuva Disney multifilmini “Merida”.

Loodame, et kohandus selles muinasloos toob loole ka elavust, mis selles siiani puudu on. Sest kes peaks ootama printsi, kui on olemas terve kuningriik, mida enda omaks saab nimetada? 

Vaata rohkem pilte SIIT

 

Lilian Lõhmus

 

 

Sarnased artiklid