Kristine Esko-Veskimäe Tantsusalongi neljas üritus õpetab tangot tantsima

Kristine Esko-Veskimäe Tantsusalongi neljas üritus õpetab tangot tantsima

Kas oskad tangot tantsida? Või tahad seda õppida? Just Sinule on mõeldud järgmine info: Ülemaailmsel tango päeval, 11. detsembril toimub restoranis Mercado neljas üritus sarjast Kristine Esko-Veskimäe Tantsusalong.
 
Tantsusalongis saab tangot nii õppida kui ka särtsakat tango esitust professionaalide etteastes näha. Tantsude vahepeal esineb üle pika aja ainult Tantsusalongi jaoks Eesti muusika grand old man Uno Loop ning ürituse erimenüü valmistab Mercado peakokk Imre Kose.

Kas oskad tangot tantsida? Või tahad seda õppida? Just Sinule on mõeldud järgmine info:

Ülemaailmsel tango päeval, 11. detsembril toimub restoranis Mercado neljas üritus sarjast Kristine Esko-Veskimäe Tantsusalong.
 
Tantsusalongis saab tangot nii õppida kui ka särtsakat tango esitust professionaalide etteastes näha. Tantsude vahepeal esineb üle pika aja ainult Tantsusalongi jaoks Eesti muusika grand old man Uno Loop ning ürituse erimenüü valmistab Mercado peakokk Imre Kose. Kristine Esko-Veskimäe Tantsusalongi tuludest alustatakse Tantsuspordi Arengufondi loomist, et hakata toetama andekaid tantsusportlasi ja treenereid. Seega on igal piletil heategevuslik tähendus.

„Tantsusalong on võimalus veeta stiilne õhtu hea muusikaga heas seltskonnas. Selles salongis ei ole kõige tähtsam viimistletud tantsuoskus, vaid rõõm tantsust enesest. Tõestuseks, et muusika saatel liikumine on nauditav ning kõigile jõukohane, õpetan seekord lihtsate võtetega kõigile tangot,” lubab salongi perenaine Kristine Esko-Veskimäe.

Kristine Esko-Veskimäe on Euroopa meister kümnes tantsus. Pärast tippspordi lõpetamist on ta tegelenud oma tantsukooli NOVE loomise ja arendamisega.

Ürituse piletid on hinnaga 250 ja 600 krooni, viimane sisaldab ka kolmekäigulist õhtusööki. Piletid on saadaval kohapeal ja Piletilevis.
Lisainfo: www.tantsusalong.ee, marii@nove.ee või telefonil 53 432 232.

 

Vaata pilte viimastest Kristine Esko-Veskimäe Tantsusalongi üritustest: