Kui palju maksab ilu? Vastab Evely Ventsli

Kui palju maksab ilu? Vastab Evely Ventsli

Ilu vajab hooldamist, uurime, mille peale on naised nõus raiskama , et kenad välja näha.

Ilu vajab hooldamist. Uurime, mille peale on naised nõus raiskama , et kenad välja näha.

Milline ilu-ost, -hooldus või – vahend on sinul kõige kallim olnud ja kui palju selle eest siis välja tuli käia? Kuidas rahule jäid?
Olen katsetanud odavamaid ja kallemaid tooteid ning hoolduseid ja eks kõigel ole omad head ja vead aga kõige kallimaks on pigem läinud maksma hetkeemotsiooni ajel tehtud juuksevärvi muudatused, näiteks triibutamise järel hiljem juukseid jälle ühte tooni saada on üks suur peavalu, mis nõuab lõppkokkuvõttes ka päris palju raha, sest ühe korraga juukseid korda ei saa ja korduva värvimise puhul on juuksed väsinud ja katki. Niisiis kui arvutada kokku kõik juuksuris käigud, maskid, hooldusvahendid, et pikki ilusaid terveid juukseid tagasi saada, siis see summa ja raisatud aeg pole just kõige meeldivama suurusega.

Mille peale kulub ilu hoidmisel kõige enam raha?
Eks raha nõuavad kõik asjad, oleneb kui tihti midagi teha või osta. Enam raha nõuab ilmselt juuksuris käik, sest meiki iga päev ei kulu ja ilma erinevate hooldusteta saab ka väga ilusti hakkama. Juukseid aga üritan kord kuus lõigata ja üle kahe kuu värvida. Summadega on ka võimalik mängida, kui lasen sõbrannal kodus värvida ja lõigata, siis saab oluliselt odavamalt hakkama kui salongis käies nii, et see summa jääb olenevalt kohast ja sellest, kas on vaid lõikus või ka värv ja mask 250-1000 krooni vahele.

Hea lugeja, mille peale sina kulutad raha, et ilus välja näha ja kui palju seda kulub? 

Mari Ojasaar

Sarnased artiklid