Kuidas kaitsta maksimaalselt oma juukseid sirgendamise ajal?

Kuidas kaitsta maksimaalselt oma juukseid sirgendamise ajal?

Siidised ja siledad juuksed on iga naise unistus. Kuidas hoiduda juuste kahjustamisest? Millised viimistlustooted on sirgendamiseks õiged? Mis on parim viis sirgendatud juuste hooldamiseks?
Goldwell StyleSign STRAIGHT sarja tooted on testitud ja võimaldavad kompromissitut sirgendamist. Nende toodete õigesti kombineeritud  kasutamine vähendab juuste katkemist kuni 80% ja blokeerib niiskuse kuni 72 tunniks.

Siidised ja siledad juuksed on iga naise unistus. Kuidas hoiduda juuste kahjustamisest? Millised viimistlustooted on sirgendamiseks õiged? Mis on parim viis sirgendatud juuste hooldamiseks?
Goldwell StyleSign STRAIGHT sarja tooted on testitud ja võimaldavad kompromissitut sirgendamist. Nende toodete  õigesti kombineeritud  kasutamine vähendab juuste katkemist kuni 80% ja blokeerib niiskuse kuni 72 tunniks.
Oluline on läbida korrektselt kõik sirgendamisega seotud etapid:

1. etapp: ÕIGESTI VALITUD HOOLDUS

Sirgendamine algab juba hooldustoodetest. Üsna sageli kipume me šampoonide ja palsamite valikul üle pingutama, arvates, et mida rohkem hooldusaineid toode sisaldab, seda parem ta on. Sirgendamisel tuleb kindlasti arvestada juuksetüüpi ja kasutada õigeid hooldustooteid, arvestades juukse struktuuri ja paksust. Ülehoolitsetud juus muutub kiiresti staatiliseks ning siis pead juukseid uuesti pesema ning sirgendama tihemini, kui see tegelikult vajalik.
Sirgendatavad juuksed on tihti värvitud või triibutatud, sellepärast vali õige tugevusega hooldustoode vastavalt juuksetüübile.
Õhukestele juustele: Goldwell Dualsenses Color Shampoo ning kerge hooldav viimistlus StyleSign JUST SMOOTH
Normaalsetele juustele: Goldwell Dualsenses Color Shampoo ja hooldav Goldwell Dualsenses Color Conditioner
Lokkis ja laines juustele: Goldwell Dualsenses Color extra rich Shampoo ja hooldav Goldwell Dualsenses Color extra rich Conditioner

2.etapp HOOLIKAS KUIVATAMINE

Väga oluline on sirgendamisel juuste kuivatamise protsess. Juuksed  tuleb enne kuivatada ja alles siis võib sirgendama hakata! Sirgendada EI TOHI märgi ega niiskeid juukseid. See suurendab juuste katkemise ohtu märgatavalt. Enne föönitamist kasuta kuumakaitsega Goldwell StyleSign STRAIGHT sarja tooteid vastavalt oma juuksetüübile:

HOT FORM kuumuse eest kaitsev soenguvedelik – Õhukestele ja normaalsetele juustele LOE LÄHEMALT   
FLAT MARVEL Sirgendusemulsioon –  tugevatele ja lokkis juustele         LOE LÄHEMALT
Need tooted teevad sirgendamise tõhusamaks, sest  kuumakahjustus on läbi nende efektiivselt tõkestatud ja ettevalmistus sirgendamiseks toimub juba föönitamise ajal. 
VIHJED FÖÖNITAMISEKS: Optimaalne töövahend fööniga töötamisel on laiapinnaline hari, mis silub  juuksed juba kuivatamise ajal. Parema läike saavutamiseks hoia alati fööni otsa juuste kasvamisega samas suunas. Ära kuivata peanaha suunas! Lase juustel jahtuda ja föönita uuesti – siis tunned juustesse jäänud niiskust ja saad veenduda, kas nad on 100% kuivad.

3. etapp EKSTRA KAITSEGA SIRGENDAMINE

Enne sirgendusraudade kasutamist on soovitatav  juustele kanda lisakaitseks sirgendusseerumit. StyleSign SLEEK PERFECTION vähendab juuste murdumist kuni 50%. Tulemus on siidine ja püsiv. Tõhusamaks tulemuseks pihusta eraldi igale salgule.
LOE LÄHEMALT

4. etapp JAOTA KORRALIKULT!

Juuste korralik jaotamine teeb sirgendamise kergemaks! Jaota juuksed keskelt kuni kaelani pooleks. Eralda juuksed meelekohast kõrva pealt kuni kaelani. Kinnita pealmised juuksed klambriga.
Jaga lahtine juuste osa 3-4 sektoriks, ideaalis tagantpoolt ettepoole. Sirgendamine toimub suunaga kuklast pealae poole. Töötle juukseid väikeste osade kaupa.
Sirgendatava salgu paksus sõltub juuksetüübist ja omab suurt tähtsust. Mida tihedam on salk, seda sirgem on tulemus. Optimaalsed salgu paksused on: Õhukestele ja normaalsetele juustele: ca 2cm
Laines ja lokkis juustele: ca 1cm, säbrulisele juuksele: vähem kui 1cm. Salgu laius sõltub sirgendaja plaatide laiusest.  

5. etapp SIRGENDA ÜHE LIIGUTUSEGA!

Liiguta sirgendajat ühtlaselt sujuva liigutusega juukse juurtest otsteni ilma peatumata – kui sa seda ei tee, siis soodustad juukse katkemist ja lõhenemist.
Sirgendades hoia juukseid pinge all! Juukseotstes tee sirgendajaga “C” kujuline liigutus – see muudab juuste hoidvuse veel tugevamaks
VIHJE: Ära vaata peeglisse sirgendamise ajal! Siis saad paremini keskenduda sirgendamisliigutusele.

6. etapp SOENGU KAITSMINE

Sirgendatud juuksed tõmbavad niiskust ligi. Mida teha, et soeng püsiks kauem vormis? Kasuta efektiivset soengukaitset:                       UUS! StyleSign SATIN GUARD sulgeb juukse pinna, nagu kannaksite nähtamatut vihmavarju. Pihusta toodet soengusse peale sirgendamist ja kohenda kergelt kätega. See efektiivne niiskuse blokeering kestab kuni 72h. Tulemuseks on siidine ja vastupidav sirgendustulemusLOE LÄHEMALT

 

 

Goldwelli tooted on müügil: juuksurisalongides, Tallinna ja Tartu Kaubamajas, Stockmannis, Saaremaa Kaubamajas, TradeHouse ja Hairmail kaupluses ning internetipoes www.mylook.ee

Lisainfo toodete kohta www.goldwell.ee , e-maililt  info@goldwell.ee  või telefonilt 66 79 379, 6679380