Kuldnõel 2011 publiku lemmiku hääletus on alanud

Kuldnõel 2011 publiku lemmiku hääletus on alanud

Eesti moedisaini aastaauhinna Kuldnõel algatas 1996. aastal Anu Kikas. Selle aja jooksul on Kuldnõelaga pärjatud näiteks: Ivo Nikkolo, Arne Niit, Merike Pääro, Eve Hanson, Katrin Kuldma, Riina Põldroos, Aldo Järvsoo ja Ketlin Bachmann. Esmakordselt on igaühel võimalus anda oma hääl, et valida Kuldnõela nominentide seast välja publiku lemmikdisainer! Seda on võimalik teha Disaini- ja Arhitektuurigaleriis (Pärnu mnt 6) või siin!

Eesti moedisaini aastaauhinna Kuldnõel algatas 1996. aastal Anu Kikas. Selle aja jooksul on Kuldnõelaga pärjatud näiteks: Ivo Nikkolo, Arne Niit, Merike Pääro, Eve Hanson, Katrin Kuldma, Riina Põldroos, Aldo Järvsoo ja Ketlin Bachmann.

Esmakordselt on igaühel võimalus anda oma hääl, et valida Kuldnõela nominentide seast välja publiku lemmikdisainer! Seda on võimalik teha Disaini- ja Arhitektuurigaleriis (Pärnu mnt 6) või siin!


Hääletamine lõppeb 16. märtsi hommikul ja võitjad tehakse teatavaks samal õhtul. Hääletajate vahel läheb loosi 500eurone kinkekaart Vichy`lt, millega soetada publiku lemmikdisaineri loomingut ning 5 parfüümi Trussardi Donna ja 5 tualettvett Trussardi Uomo.

Kuldnõel 2011 nominendid:
Aivar “Antonio” Lätt
Tiina Talumees
Liisi Eesmaa
Karolin Kuusik

Väike Kuldnõel 2011 nominendid:
Piret Ilves
Britt Samoson
Kristel Kuslapuu

Vaata allpool ka pilte nominentide loomingust ja hääleta oma lemmikute poolt mõlemas kategoorias.

Karin Karu