Külm ja aktiivained teevad imesid! Uus innovaatiline Krüo-lifting protseduur

Külm ja aktiivained teevad imesid! Uus innovaatiline Krüo-lifting protseduur

Legendaarne Coco Chanel on öelnud kuulsa mõtte, mis kõlas sarnaselt: kahekümneselt näeb naise nahk välja selline, nagu loodus on ta loonud; kolmekümneselt on näha juba tema eluviisid ja viiekümneselt näeb naine välja selline, nagu ta väärib. Silmas pidades kortse ja sügavaid vagusid. Kas see ka tänapäeval paika peab?

Naha vananemine sõltub tõepoolest paljudest erinevatest teguritest, sealhulgas kindlasti ka geneetikast ja näomiimika kasutamisest. Tänu pidevalt arenevale kosmeetikatööstusele on võimalik kortsude teket peatada ning ka neid isegi vähendada.

Eestisse on jõudnud uus innovatiivne külmal põhinev nahka noorendav protseduur Krüo-lifting, mis on väärt alternatiiv seni parimaks peetud mesoteraapia meetodile. Krüoplastika on mõeldud eelkõige neile, kes vajavad naha noorendamist ning protseduuri võib õigusega nimetada uueks suurepäraseks vananemisvastaseks meetodiks. Abi saavad ka inimesed, kel on laienenud poorid või kel on vajadus pinguldada nii põski kui lõuajoont või kogu näoovaali. Kui mesoteraapia puhul viiakse aktiivained kergete süstitorgetega naha keskmisesse kihti ehk dermasse, siis krüo-lifting ei vigasta nahka, sest aktiivained viiakse naharakkudesse raadiosagedusliku abivahendiga ja -20kraadise temperatuuriga.

Aktiivained on lisatud Jeunesse Dermo Cosmetics sarja seerumitele ja kreemidele. Näohooldussarja tooted sisaldavad taimede tüvirakke, mis aeglustavad naha vananemisprotsesse ning aktiivaineid:

MATRIXYLTM 3000- Kortsude märgatavaks vähendamiseks
CHRONODYNTM- Soodustab naha pinguldumist, silub selle struktuuri
IDEALIFTTM- Takistab naha rippuma jäämist
CHROMOCARETM-Muudab naha säravamaks, vähendab naha punetust ja tumenemist
DYNALIFTTM-Silmapilkseks pinguldamiseks – lifting-efektiks