Volüümikas ja seksikas 60ndate silmameik Hollywoodist

Volüümikas ja seksikas 60ndate silmameik Hollywoodist

60ndate look on taas kuum! Napilt-üle-põlve-kleidid, plisseeritud põlvepikkused seelikud ja mustvalged mustrid on selle hooaja moekolletsioonide popimad märksõnad. Saa sinagi osa kuuekümnendate sensuaalsest võlust ja lase end inspireerida selle aja kõige säravamate tähtede aegumatust meigiklassikast. Tee endale lummavad Brigitte Bardot suitsusilmad või tõmba klassikaline ülitäpne Audry Hepburni lainerijoon. Sa vajad vaid Mega Volume Collagen 24h ripsmetušši ja omal valikul silmalainerit!

60ndate look on taas kuum! Napilt-üle-põlve-kleidid, plisseeritud põlvepikkused seelikud ja must-valged mustrid on selle hooaja moekollektsioonide popimad märksõnad. Saa sinagi osa kuuekümnendate sensuaalsest võlust ja lase end inspireerida selle aja kõige säravamate tähtede aegumatust meigiklassikast. Tee endale lummavad Brigitte Bardot’ suitsusilmad või tõmba klassikaline ülitäpne Audry Hepburni lainerijoon. Sa vajad vaid L’Oréali Mega Volume Collagen 24h ripsmetušši, Eye Designer silmapliiatsit ja Superliner silmalainerit! Ripsmetuši Mega Volume Collagen 24h muudab eriliseks megatihe harjake, supermust värvitoon, kõrge kollageenisisaldus, mis aitavad saavutada superseksika ja megavolüümika kuuekümnendate look’i.

Sensuaalne suitsusilm
Pole ilmselt populaarsemat meigitrendi kui suitsusilm, millega pole kunagi ohtu, et see oleks moest väljas. Saladus on korralikus hajutamises. Ülejäänud jumestus las jääda kergeks, et üldmulje ei tunduks ülepingutatuna.

Samm 1)
Tõmba L’Oréal Eye Designer silmapliiatsiga joon ülemisele laule silma sisenurgast välimise nurga suunas. Keskosast lõpuosani võiks joon olla paksem kui alguspooles. Kasuta pliiatsi teist otsa, et joont hajutada ja luua suitsuefekti.

 

 

Samm 2) Värvi ripsmed megamustaks L’Oréal Mega Volume Collagen 24h ripsmetušiga, mis püsib peal 24 tundi ja muudab sinu ripsmed lopsakalt volüümikaks.

 

 

 

Filmitähe särasilmad
Täiusliku filmitähe silmameigi ülitäpne lainerijoon muudab silmad visuaalselt suuremaks. Seda võluvat silmameiki võid kanda nii õhtusel kui ka päevasel ajal.

Samm 1) Tõmba L’Oréal Superliner vedellaineriga silma ülemise lau sisenurgast joon välisnurga suunas. Välisnurgast tõmba joon pisut kaugemale ja kõrgemale – õige pisut oimukoha suunas. Joone paksus vali vastavalt enda äranägemise järgi.

 

 

 

Samm 2) Täiuslikult volüümikaks ja megamustaks saad ripsmed kasutades L’Oréal Mega Volume Collagen 24h ripsmetušši.

 

 

 

Vaata lisaks www.loreal-paris.ee

Buduaar.ee