L’Oreal Rouge Caresse – et sinu huuled oleksid vastupandamatud

23 kommentaari
L’Oreal Rouge Caresse – et sinu huuled oleksid vastupandamatud

Noored naised ei soovi kasutada sama huulepulka, mida kasutasid nende emad. Järjest vähem kasutavad nad ka huuleläiget, mis tihtipeale jätab huuled ebameeldivalt kleepuvaks. Millist huulepulka nad siis soovivad? Huuletele kerget ja mõnusat tekstuuri, kasutamismugavust ning  värvitoone, mis oleksid kergesti kantavad.

Noored naised ei soovi kasutada sama huulepulka, mida kasutasid nende emad. Järjest vähem kasutavad nad ka huuleläiget, mis tihtipeale jätab huuled ebameeldivalt kleepuvaks. Millist huulepulka nad siis soovivad? Huuletele kerget ja mõnusat tekstuuri, kasutamismugavust ning värvitoone, mis oleksid kergesti kantavad.

L´OREAL PARIS  on loonud uue huulepulga  Rouge Caresse, mis vastab kõikide noorte ootustele!
L’Oreal Rouge Caresse on uue generatsiooni  huulepulk, mis on erakordselt kerge koostisega ning huultel sulanduva tekstuuriga.

Huulepulga saladus peitub Lightfeel Complex‘is, kus kerged ja läikivad õlid on kombineeritud kergete mikro-polümeeridega, luues õhkkerge tekstuuri, mis katab huuli imeõhukese kihina. Erinevalt tavalistest huulepulkadest ei sisalda koostis titaandioksiidi, lastes seeläbi huulepulga värvil palju värskemalt särada. Rouge Caresse sisaldab kaks korda vähem vahasid kui klassikaline huulepulk, mis tagab imelise, lausa õhkõrna tunde.

Rouge Caresse’i valikus on 12 fantastilist, kirgast tooni.

“Lõpuks ometi… huulepulk, mis on tõeliselt minulik”, Barbara Palvin, L’Oreal Paris Rouge Caresse reklaaminägu.

Milliseid toone valida?

Rebel Red (401) – Kõik naised võivad punast kanda, üles tuleb leida vaid just sulle sobiv varjund. Kui värvid huuled eredaks, jäta silmameik tagasihoidlikuks.
Nude Ingenue (501) – Igapäevaseks jumestuseks sobivad ideaalselt nude-toonid, mis toovad esile huulte pehme ja loomuliku värvi. Õhtuseks jumestuseks sobib hästi särava silmameigi ja kahvatu huulevärvi kombinatsioon.
Dating Coral (301) – Koralltoonid on sellel hooajal jätkuvalt kuumad! Eriti sobivad need kelmikalt, flirtimist armastavale naisele.
Väike nipp: Proovi Rouge Caresse’i kreemjat, sulanduvat tekstuuri põsepunana ka põsesarnadel, tulemuseks saad väga loomuliku tooni, mis harmoneerub sinu huulte värviga.

Milline Caresse oled sina? Vii läbi test ja võida huulepulk!

Leia endale see õige SIIT

Vaata lisaks: www.lorealparis.ee