Laupäeval ballaadiõhtu Vertigo katuseterrassil

6 kommentaari

Sel laupäeval kell 20.00 lahutab Vertigo katuseterrassil Sinu meelt noor ja andekas laulja Getter Raidam. Getter esitab oma lemmikrepertuaari, milleks on ballaadid. 20-aastane laulja plaanib sügisel alustada soolokarjääri ning on kaasa löönud erinevates muusikaprojektides. Getteri õpetajaks on Maiken, kellega neiu tutvus Superstaari saates. Tule naudi laupäevaõhtut Vertigo Glamoramal Euroopa Liidu maja 9ndal korrusel, sissepääs terrassile on tasuta. Lisainfot leiad SIIT 

Kes Tallinna südalinnast romantikat otsib, peaks mõnel augustikuu laupäeva õhtul eliitrestorani Vertigo terrassilt läbi astuma. Ilus panoraamvaade päikeseloojangusse, maitsev õhtusöök või klaasike shampanjat panevad Sind tundma, justkui oleksid „Sex and the City” filmist välja astunud.
Kuna terrassil annavad sooja  gaasilambid ja väiksema vihma eest kaitseb katusealune, siis saad oma õhtusööki ka pisut jahedama ilmaga nautida. Suurema vihma korral võid õhtut nautida Vertigo Lounge`is.
Sel laupäeval kell 20.00 lahutab Vertigo katuseterrassil Sinu meelt noor ja andekas laulja Getter Raidam. Getter esitab oma lemmikrepertuaari, milleks on ballaadid. 20-aastane laulja plaanib sügisel alustada soolokarjääri ning on kaasa löönud erinevates muusikaprojektides. Getteri õpetajaks on Maiken, kellega neiu tutvus Superstaari saates.

Tule naudi laupäevaõhtut Vertigo Glamoramal Euroopa Liidu maja 9ndal korrusel, sissepääs terrassile on tasuta. Lisainfot leiad SIIT