Lindsay Lohan ei sobi Fornarinasse!

21 kommentaar
Lindsay Lohan ei sobi Fornarinasse!

Viimaks ometi saame ka meie oma silmaga näha Lindsay Lohan’t itaalia moebrändi Fornarina kevadistel kampaaniapiltidel. Kampaania pildistati juba eelmise aasta mais, kui Lindsay brändi “näoks” valiti. Pildistamine leidis aset Hollywood’i ühes eksklusiivseimas paigas, millel nimeks Stahl house.

Viimaks ometi saame ka meie oma silmaga näha Lindsay Lohanit Itaalia moebrändi Fornarina kevadistel kampaaniapiltidel. Kampaania jaoks pildistati juba eelmise aasta mais, kui Lindsay brändi “näoks” valiti. Pildistamine leidis aset Hollywoodi ühes eksklusiivseimas paigas, millel nimeks Stahl house.

Meedia on Lindsay modellinduse maha teinud ja väidetakse, et tema ilme kampaaniapiltidel ei erine tavalistest punase vaiba piltidest. Samuti ei sobi brändi riided Lindsay’ga kokku. Nimelt on noore näitlejanna enda stiil hoopis erinev Fornarina stiilist. Mida arvavad buduaarikad?

Firma Fornarina ajaloost nii palju, et see rajati Gianfranco Fornari poolt aastal 1947. Kuid 40 aastat hiljem andis isa juhtimise üle oma pojale Lino Fornari’le. Tänu Lino innovatiivsusele laienes firma veelgi ja 1998. aastal lasti välja teksakollektsioon. Tänaseks leidub maailmas üle 54 Fornarina butiigi. Firma stiil on peen mix glamuurist ja feminiinsusest. Riided on inspireeritud lõbusast rock’n’roll’ist ning kajastaksid justkui tulevikku.

All galeriis saate näha killukest Fornarina uuest kollektsioonist.

/Liisa Ennuste/